Trojgólová prehra v Hlohovci

Publikované: 20. február 2018 - 11:40
Dunajskostredský ženský hádzanársky oddiel začal po úspešnej jeseni druhú polovicu zápasov o body v I. lige.

Žreb rozhodol, že začali hneď s prvými dvoma, v 12. kole hrali v Hlohovci. Domáci mali dôvod zabojovať, keďže v 1. kole zaostali v dramatickom zápase v Dunajskej Strede o jeden gól, už od prvých minút si vyslúžili vedenie. Dunajskostredčanky dokázali držať latku po 3:3, potom domáce zvýšili pomer vo svoj prospech a napokon výsledok bol  16:12.

V druhom polčase pokračovalo víťazné ťaženie Hlohovčaniek, viac ako 10 minút pred koncom mali prevahu 10 bodov, ale vďaka bojovnosti našich hráčok sa zápas skončil len s trojbodovým rozdielom. Dunajská Streda je teda so 16 bdmi naďalej na 4. mieste v tabuľke. Z našich dala Bugár Cintia 9 gólov, Lelkes Lilla a Matus Virág 5.

V sobotu príde do Mestskej športovej haly prvý Inter, očakáva sa výborný zápas. Fandime našim dievčatám!

HC Sporta Hlohovec – Dunajská Streda 32:29 (16:12)