U19: 1. FC TATRAN Prešov - FC DAC 1904 0:2 (0:0)

Publikované: 12. marec 2018 - 15:43
Po zlepšenom výkone v druhom polčase naša devätnástka gólmi Almásiho a Rymarenka zvíťazila v Prešove a dala zabudnúť na domácu remízu s Michalovcami.

1. FC TATRAN Prešov - FC DAC 1904 0:2 (0:0)

10. marca 2018, sobota, 11.00

Góly: 52. Almási, 73. Rymarenko

Rozhodoval: Kmec - 50 divákov

DAC U19: Gutič - Magyar, Kozel, Chabreček, Nagy - Taritaś, Almási (62. Valach), László - Holík (76. Doktorík), Kelemen, Rymarenko (83. Zsidek)

Hodnotenie trénera

Ladislav Szijjártó: „Do zápasu sme nastúpili s odhodlaním odčiniť domáce zaváhanie z minulého týždňa a získať stratené body už v najbližšom zápase. Prvý polčas bol vyrovnaný, súper pohrozil zo štandardnej situácie, ktorú sa nám podarilo odvrátiť. Do druhého polčasu sa obraz hry zmenil, hrali sme aktívnejšie, kde sme okrem strelených gólov znovu nevyužili ďalšie príležitosti. Hráči odviedli organizovaný a koncentrovaný výkon počas celého zápasu, tešíme sa z víťazstva proti kvalitnému súperovi a bez inkasovaného gólu, čo dodá na sile družstva počas ďalších zápasov. Štatistika rohov 8:7, strely na bránu 3:6, mimo 5:5.“

Cez víkend čaká derby proti Slovanu aj DAC U19. Belasých privítame v sobotu o 11.00 h na Akadémii.