Back to top

Archív programov

Dátum
Všetko jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec

mar 08Každá žena by chcela byť mačkou - fotovýstava

Žitnoostrovská knižnica v Dunajskej Strede v spolupráci Vydavateľstvom ANTRE a OZ Mačičky Dunajská Streda Vás pozývajú na otvorenie fotovýstavy "Každá žena by chcela byť mačkou" v čitárni Žitnoostrovskej knižnice v Dunajskej Strede 8. marca 2018 o 17:00 hod.

Lokalita: 
Žitnoostrovská knižnica v Dunajskej Strede, MsKS
Vstupné: 
-

apr 04XXI. AMFO 2018

Trnavský samosprávny kraj, Žitnoostrovské osvetové stredisko v Dunajskej Strede Vás srdečne pozývajú na slávnostné vyhodnotenie prác okresnej tvorivej súťaže amatérskej fotografie XXI. AMFO 2018 v stredu, 4. apríla 2018 o 17.00 hod. do výstavných priestorov Gallery Nova Žitnoostrovského osvetového strediska v Dunajskej Strede. Výstava potrvá do 23. apríla 2018.

Lokalita: 
Žitnoostrovské osvetové stredisko, Biskupa Kondého 136/10
Vstupné: 
-

jún 01Žitnoostrovské Pastelky 2018

Trnavský samosprávny kraj, Žitnoostrovské osvetové stredisko a Mestský úrad Dunajská Streda srdečne pozývajú každého na slávnostné otvorenie výstavy z XIX. medzinárodnej výtvarnej súťaže detí predškolského veku Žitnoostrovské Pastelky 2018 v piatok 1. júna 2018 o 11.00 hodine vo výstavnej sieni Žitnoostrovského múzea v Dunajskej Strede. Výstava potrvá do 4. augusta 2018

Lokalita: 
Žitnoostrovské múzeum, Múzejná ulica
Vstupné: 
-

jún 02Medzinárodný deň detí na letisku Malé Blahovo

Pozývame Vás a všetky deti pri príležitosti Medzinárodného dňa Detí na Športové popoludnie spojené s výstavou a ukážkami modelov lietadiel, lodí a pod. Súčasťou akcie budú športové činnosti, kde víťazi budú odmenení vecnými cenami.

Lokalita: 
Letisko - Malé Blahovo
Vstupné: 
Zdarma

jún 16Pozvánka na 8. ročník Dňa rodiny

Základná škola Smetanov háj v Dunajskej Streda a Rodičovské združenie pri ZŠ Vás pozývajú na 8. ročník Dňa rodiny s vyhodnotením školskej športovej olympiády.

Lokalita: 
ZŠ Smetanov háj DS - školské ihrisko