Nachádzate sa tu

Bicykluj pre výhry!

Toto ste už čítali?

Publikované: 2017, apríl 20 - 14:59 | Pre verejnosť
Nič viac nemusíš robiť, ako do práce na bicykli chodiť.
Bicykluj pre výhry!

Súťaž, na ktorú sme už viackrát upriamili pozornosť obyvateľov, vyhlásilo Ministerstvo dopravy a organizáciu koordinuje Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica., uviedol nášmu portálu pracovník Technického a investičného odboru Mestského úradu, Inczédi Gábor.

 

Akonáhle sa obec do súťaže zaregistruje, môžu zaregistrovať firmy a organizácie so sídlom v nej 2 – 4 členné družstvá. Prihlásiť sa možno do 5. mája na www.dopracenabicykli.eu, kde sú uvedené detailné informácie.

Do súťaže sa zapojilo aj mesto Dunajská Streda, ktorého koordinátorom je pracovník Technického a investičného odboru Mestského úradu, Inczédi Gábor. Aj mestský úrad už zaregistroval svoje družstvá, a tak sa aj oni snažia občanov inšpirovať skúsiť ísť do práce trochu športovejšie.

Družstvá budú v máji chodiť do práce na bicykloch a svoje cesty – po registrácii – zaznamenať. Bicyklovanie počas pracovnej doby nie je súčasťou súťaže, výlučne len cesta do a z práce.

Najlepší budú odmenení cennými darmi. Najaktívnejšie družstvo spomedzi dunajskostredských odmení mestský úrad zvláštnou cenou.