Nachádzate sa tu

Farebné

Čakaniu v ZSE Centrách už odzvonilo

17.04.2018

Vedeli ste, že väčšinu záležitostí, týkajúcich sa elektriny alebo plynu, nemusíte riešiť osobne v zákazníckych centrách alebo volaním na linku? Môžete si ušetriť čas a vybaviť ich jednoducho a pohodlne online.

Získali aj špeciálnu cenu

11.04.2018

Minulý víkend naše mesto a jeho okolie úspešne reprezentoval klub plastikových modelárov - Dunajskostredský Kit Klub na súťaži poriadanej v družobnom meste Jindřichův Hradec.

Po sviatkoch pár kíl navyše?

05.04.2018

Kto by už len odolal chutnej šunke či voňavým koláčom. Veď prečo by sme sa počas sviatkov mali obmedzovať pozeraním na to, ktoré jedlo obsahuje viac či menej kalórii. Pokiaľ ste počas tohtoročných veľkonočných sviatkov pribrali neželané kilá navyše, je pár...

Veľký piatok a magická moc veľkonočných dní

30.03.2018

Veľký piatok, je najvýznamnejší sviatok kresťanskej cirkvi v roku. Deň, ktorý pripomína utrpenia a ukrižovanie Ježiša Krista na kríži. Platí prísny pôst a nejedáva sa mäso. Na znak pokánia, v minulosti mali veriaci iba jedno jedlo za deň, niekedy len vodu a...

Tradičné veľkonočné menu

29.03.2018

Už celé stáročia predchádza veľkonočným sviatkom štyridsaťdňový pôst, ktorý sa nevzťahuje len na jedlo, ale aj životný štýl.

Vláda Pellegriniho získala dôveru

27.03.2018

Nová vláda Petra Pellegriniho (Smer-SD) má dôveru poslancov Národnej rady SR. Za jej Programové vyhlásenie, a teda aj za dôveru kabinetu, hlasovalo 81 členov snemovne zo 144 prítomných.

Stránky