Nachádzate sa tu

Správy

Spomienka na holokaust v Dunajskej Strede

11.06.2018

Spomienka na holokaust sa konala pod organizáciou dunajskostredskej židovskej cirkvi. Účastníci pietneho aktu sa 10. júna zišli pri pomníku obetiam krvavého obdobia v dejinách - holokaustu - v židovskom cintoríne.

Ráno už príroda ukazovala svoju krajšiu tvár

07.06.2018

Stredajší lejak s krúpami bol taký silný, že kanalizácia nedokázala to množstvo vody odviesť, a v piatok o 17. hodine už musela byť v meste vyhlásená mimoriadna situácia. Dnes ráno o siedmej bola zmiernená na 2. stupeň výstrahy, o 11. hodine dopoludnia bol...

Milovníčka športu dostala Pamätný list primátora

07.05.2018

V rámci Dní sv. Juraja sa odovzdávali mestské ocenenia – medzi inými odovzdal primátor mesta Hájos Zoltán dva Pamätné listy, jeden z nich dostala Helena Czafiková, vedúca Dunajskostredského Rekreačného, telovýchovného a športového klubu.

Cena primátora: Hodossy Gyula

05.05.2018

V rámci Dní sv. Juraja bol Cenou primátora ocenený Hodossy Gyula, riaditeľ vydavateľstva Lilium Aurum za vynikajúcu prácu v oblasti spoločenskej, kultúrnej a organizačnú prácu v oblasti literárneho života.

Csiba Dávid – 2018 Pro Urbe Juvenis

05.05.2018

Cena mesta Dunajská Streda PRO URBE JUVENIS  je verejným ocenením, ktoré udeľuje Mestské zastupiteľstvo v Dunajskej Strede jednotlivcom do 26 rokov veku za zásluhy o rozvoj mesta Dunajská Streda, za vynikajúce študijné výsledky, tvorivé výkony, významné...

Stránky