Nachádzate sa tu

Správy

Najlepší hotel na Slovensku

20.03.2018

V hodnotení TREND Top Reštaurácie a Hotely 2018 si Hotel Amade Château obhájil prvenstvo aj tento rok a stal najlepším hotelom na Slovensku.

Šach je viac ako šport

15.03.2018

V rozhovore sme sa pýtali Ráchelu Józsefa, trénera dunajskostredských šachistov v súvislosti s cenou Pro Urbe (za dosiahnuté výnimočné výsledky v oblasti športu), aj o najnovších úspechoch šachistov...

Oslava MDŽ v penziónoch

15.03.2018

Pri príležitosti MDŽ navštívilo vedenie mesta dámy v penziónoch dôchodcov na sídlisku Západ i na Námestí priateľstva, aby im prejavili úctu a zablahoželali ku dňu žien.

„Úspech má svoju cenu, nie tajomstvo”

06.03.2018

Rodený Dunajskostredčan Szabó László je činný v odbore online marketing. Je spoluzakladateľom a odborníkom na rozvoj Growww Digital a v súčasnosti aj slovenským externým trénerom Google, v téme export. Prinášame vám s ním rozhovor.

Stretnutie Konfederácie politických väzňov v Dunajskej Strede

02.03.2018

Vo štvrtok 22. februára vo veľkej zasadačke radnice primátor mesta, Zoltán Hájos privítal členov Konfederácie politických väzňov na ich dunajskostredskom stretnutí. Vo svojom príhovore vyjadril svoju radosť, že zavítali do sídla Žitného ostrova a položili...

Világi: Dunajská Streda je pre mňa stredom vesmíru

01.03.2018

V utorok sa na zastupiteľstve rozhodlo, koho v tomto roku mesto ocení. Na otázky portálu odpovedal teraz Világi Oszkár. Majiteľa DAC, generálneho riaditeľa Slovnaftu vyznamenáva mesto cenou Pro Urbe za výsledky v spoločenskej oblasti.

Odhlasovali sa dotácie

23.02.2018

Na utorkovom mestskom zastupiteľstve sa rozhodlo o dotáciách pre dunajskostredské právnické a fyzické osoby.

Župan rokoval v Dunajskej Strede

06.02.2018

5. februára zavítal do nášho mesta župan Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič, aby sa porozprával s primátormi a starostami miest a obcí nášho okresu.

Stránky