Nachádzate sa tu

Pre verejnosť

Miestne dane možno platiť aj cez internet

23.06.2017

Ako sme vás už informovali, mestský úrad sa snaží kvôli väčšiemu záujmu o platenie miestnych daní na radnici urýchliť vybavenie občanov prostredníctvom dodatočnej pokladne. Tie však možno zaplatiť aj prostredníctvom počítača alebo mobilu na číslo účtu...

Čiastočná uzávierka cesty

22.06.2017

Mestský úrad upozorňuje občanov, že v 25. týždni bude časť cesty na Lúčnej ulici smerom na ulicu Istvána Gyurcsóa uzavretá z dôvodu výstavby kanalizácie. Za vašu trpezlivosť, ktorú preukážete v čase vykonávania prác, ďakujeme.

V záujme rýchlejšieho vybavenia

01.06.2017

V minulom období sa udiali vážne zmeny týkajúce sa rozvoja informačného systému mestského úradu. Na túto tému sme sa rozprávali s primátorom mesta, Zoltánom Hájosom.

Teplo ako v lete

29.05.2017

Podľa predpovede sa máj rozlúči letnými teplotami a takisto s letnými teplotami k nám prichádza jún.

Daruj krv!

18.05.2017

V nedeľu medzi 8. a 12. hodinou budú môcť v Spoločenskom dome v Malom Blahove darcovia darovať krv, akciu organizuje Občianske združenie Malé Blahovo spoločne s národnou transfúznou službou a Slovenským červeným krížom.

Splatiť nedoplatky bez exekúcie

12.05.2017

Veľkým problémom pre samosprávu v Dunajskej Strede je vymáhanie pohľadávok. Nedoplatok na poplatku za komunálny odpad presahuje 1 milión eur, iba v minulom roku sa zvýšil o 200 tisíc eur.

Dve uzávierky cesty

11.05.2017

V meste treba v nasledujúcich týždňoch rátať s dvoma uzávierkami ciest. Po otvorení plánovaného úseku by sa premávka nákladných áut cez mesto mala výrazne znížiť.

Stránky