Nachádzate sa tu

Pre verejnosť

Hromadné podujatia – nové pravidlá

06.07.2020

Od pondelka 6. júla 2020 sa zmenia aj pravidlá pri organizovaní hromadných podujatí, kde bude šachovnicové sedenie nahradené sedením v každom druhom rade (jednoduchšia kontrola plnenia opatrenia zo strany organizátorov podujatia).

Aj cez leto sú v stredu predĺžené stránkové hodiny

01.07.2020

Od 1. júla až do konca augusta 2020 na Mestskom úrade v Dunajskej Strede cez leto aj teraz prechodne dôjde ku zmene úradných hodín kancelárie prvého kontaktu. Stránky vybavujú podľa nasledovného harmonogramu. Ostáva však nezmenená prax, že aj cez leto každú...

Škôlky a školy aj v lete očakávajú deti

24.06.2020

Na včerajšom zasadaní zastupiteľstva primátor mesta Zoltán Hájos informoval poslancov, že po konzultácii s vedením vzdelávacích inštitúcií sa dohodli, že prijmú mimoriadne letné opatrenia. Vo väčšine škôl mesto zabezpečí letné denné činnosti pre žiakov (tzv...

Daň môžete zaplatiť aj online!

23.06.2020

Mestský úrad i touto cestou informuje obyvateľov, že miestne dane, ktoré sú im v týchto dňoch doručované poštou (za odvoz smetí, za nehnuteľnosť) je možné zaplatiť aj online – a tak sa vyhnúť dlhým radom na mestskom úrade.

Od zamračenej po slnečnú oblohu

22.06.2020

Týždeň začne zamračenou oblohou, ale meteorológovia sľubujú, že tento týždeň si predsa len užijeme viac slnka. Podľa prognóz na úplnom konci týždňa môžeme očakávať už letné teploty.

Stránky