Nachádzate sa tu

Vzdelávanie

Ocenení pedagógovia materských škôl

07.10.2020

V súvislosti so vzniknutou situáciou v roku 2020 sa pedagógom dostalo poďakovania nezvyčajným spôsobom. V mene mesta, detí aj rodičov aj my im ďakujeme za prácu, ktorú výchovou najmladšej generácie odvádzajú v prospech ich budúcnosti.

Ocenili pedagógov nášho mesta

07.10.2020

Pri príležitosti Dňa učiteľov v pondelok, v nezvyčajnom čase, nezvyčajným spôsobom privítali pedagógov vzdelávacích inštitúcií v pôsobnosti mesta.

Materské školy začínajú s pandemickým „semaforom”

26.08.2020

Nie iba v školách, aj v materských školách sa školský rok začína netradične – ministerstvo školstva vypracovalo „semafor”, čiže trojstupňové opatrenia, s prihliadnutím na možnosť zhoršenia zdravotnej situácie. Tu uvádzané opatrenia majú odporúčací charakter...

Začiatok školského roka bude odlišný

25.08.2020

Po nezvyčajnom školskom roku aj začiatok nového bude nezvyčajný – pre pandémiu koronavírusu sa otvorenie školského roka ani nový školský rok nezačnú tradične. Iba prváčikov môžu do školy sprevádzať najbližší príbuzní.

Možnosť ďalšieho štúdia v Dunajskej Strede!

08.07.2020

Elokované pracovisko Vysokej školy zdravotnej a sociálnej práce sv. Alžbety v Dunajskej Strede čaká na záujemcov. Ústav „Boldog Batthyány-Strattmann László” vo svojom centre na Korze Bélu Bartóka otvára nasledovné študijné smery:

Materské školy a základné školy počas prázdnin

03.07.2020

Samospráva mesta urobí všetko pre to, aby zabezpečilo pre rodičov možnosť umiestnenia detí počas letných prázdnin. Pre koronakrízu totiž mnoho rodičov nemôže čerpať letnú dovolenku a zabezpečenie dohľadu detí im spôsobuje problém. Vedenie Dunajskej Stredy...

Stránky