Nachádzate sa tu

Farebné

Lacnejší benzín už čoskoro

12.03.2020

Dobrá správa pre vodičov. Ceny ropy klesli na historické minimá. Dôvodom je spor medzi Ruskom a Saudskou Arábiou, ktorá sa rozhodla výrazne znížiť ceny svojich aprílových dodávok a rapídne zvýšiť ťažbu.

Aj kino je zatvorené

11.03.2020

V zmysle platných preventívnych opatrení zatvorili aj kino Cinemax v dunajskostredskom zábavno-obchodnom a nákupnom centre MAX.

Konkurz pre mladých tvorcov

05.03.2020

Perfects a.s., ktorý prevádzkuje mestské médiá, je zvedavý, ako  mladí vidia naše mesto, ako by ho predstavil krátkym videom. Do konca marca sa dá prihlásiť.

Nový parlament zasadne do 30 dní

03.03.2020

Parlament sa v novom zložení zíde podľa Ústavy SR najneskôr do 30 dní. Ustanovujúcu schôdzu novej Národnej rady (NR) SR zvolá prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Tradičná zabíjačka Kukkonia 2020

03.03.2020

Ochutnajte tradičné jedlá Kukkónie! 7. marca vás srdečne pozývame na tradičnú zabíjačku pri MOL Aréne! Čakajú na vás úžasné jedlá, gurmánske špeciality a výborná atmosféra. O dobrú náladu sa postará speváčka Tóth Vera.

Predávate vozidlo? Nezabudnite na výpoveď PZP

26.02.2020

Pri predaji auta okrem kúpno-predajnej zmluvy nezabudnite, na ďalšie úkony, ktoré sa spájajú s predajom. Jedným z nich je aj zrušenie PZP. Povinné zmluvné poistenie je poistením zo zákona. Je teda nutné, aby ho mal každý vodič, ktorý je v dokladoch od...

V stredu končí kampaň a začne sa moratórium

25.02.2020

Politické strany a hnutia, ktoré kandidujú v parlamentných voľbách, môžu viesť volebnú kampaň už len pár dní. Kampaň končí v stredu 26. februára o polnoci. Od štvrtka 27. februára platí zákaz viesť volebnú kampaň. Zároveň od štvrtka 7.00 h bude platiť zákaz...

Policajti objasnili tri prípady vykradnutých áut

24.02.2020

Policajti Obvodného oddelenia PZ Dunajská Streda pracovali na prípadoch aj v čase voľna, až kým nestotožnili dvoch podozrivých mužov. Všetky tri krádeže mali nakoniec spoločného menovateľa - odomknuté auto!

Rozvoj turistickej infraštruktúry v Ohradoch

20.02.2020

Hlavným cieľom projektu, ktorá sa realizuje v rámci Programu spolupráce Interreg V-A Slovenská republika – Maďarsko financovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja, štátneho rozpočtu SR, Maďarska a vlastných zdrojov partnerov projektu je prispieť k...

Ekologický čin roka 2019 je možné prihlásiť do konca februára

18.02.2020

Všetky aktivity, ktoré prispejú k ochrane životného prostredia v kraji a k budovaniu environmentálneho povedomia, môžu byť prihlásené do súťaže „Ekologický čin roka 2019,“ ktorú už deviatykrát vyhlásil Trnavský samosprávny kraj. Prihlásiť projekty je možné...

Stránky