Nachádzate sa tu

Farebné

Výluka v ŽST Kvetoslavov

19.10.2018

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú dňa 22. až 26. a 29. októbra 2018 realizovať výlukové práce v železničnej stanici (ŽST) Kvetoslavov.

Prítomnosť našej minulosti

04.10.2018

Koľkokrát sme sa zamysleli, kdeže máme hľadať teraz veľmi potrebný, dávno založený zošit, obrázok či spomienku. Chceli by sme vlastne vrátiť jeden okamih. A teraz, samozrejme, nevieme nájsť hľadanú vec. Tí, ktorí žijú v dome musia prehľadať aj povalu či...

Gratulujeme mladomanželom!

14.09.2018

Náš kolega, Kanovits Zoltán, spolupracovník Dunajskostredskej mestskej televízie, vstúpil minulý piatok do manželského chomúta. Mladomaželom Zoltánovi a Judite v mene celého kolektívu Pertfects a.s., v mene našich čitateľov i divákov veľa šťastia.

Koľko vody by sme mali denne vypiť?

09.08.2018

Leto je aj čas horúčav. So zvyšujúcou sa teplotou treba zvýšiť aj spotrebu tekutín. Voda je pre ľudský organizmus totiž životne dôležitá. Jej nedostatok môže mať za následok únavu, bolesti hlavy, ba dokonca aj smrť.

8 tipov, ako prežiť leto s deťmi

03.08.2018

Deti i rodičia sa už pravdepodobne tešia na leto. Deti takmer určite, s nami rodičmi je to často na zváženie. Tešíme sa, že odbudne kolotoč školy a krúžkov, ale zároveň máme niekedy hlavu v smútku, ako zabezpečiť 9 týždňov letných prázdnin.

Burčiak bude tento rok skôr, agrorezort udelil výnimku

03.08.2018

Nadpriemerné slnečné počasie a teplo tento rok spôsobili, že hrozno dozrieva skôr a skôr bude aj obľúbený rozkvasený hroznový mušt - burčiak. Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR udelilo výnimku a povolilo predaj burčiaku už od 6. augusta 2018.

Chráňte zvieratá pred extrémnymi horúčavami

02.08.2018

Extrémnymi letnými horúčavami trpia nielen ľudia, ale aj zvieratá. Agrorezort vyzýva všetkých chovateľov, aby venovali zvýšenú pozornosť svojim zvieratám. To sa týka spoločenských aj hospodárskych zvierat. Najdôležitejšie je zabezpečiť pitný režim a chrániť...

Idete na dovolenku? Chráňte byt pred zlodejmi!

02.08.2018

Krásne počasie a neustále rastúce teploty sú ideálnym časom na oddych. Mnohí z nás by už najradšej ležali na pláži a užívali si dni plné slnka. V lete však naopak intenzívne pracujú zlodeji, ktorých prázdne byty po dovolenkároch lákajú. Čo robiť, aby Vás...

Stránky