Nachádzate sa tu

Šport

Naši šachisti obstáli aj v Grécku

23.10.2018

Dunajskostredský šachový klub sa zúčastnil Európskeho pohára víťazov pohárov v gréckom Porto Carras, kde obsadili vynikajúce 11. miesto spomedzi 61.

Čaká nás sobota plná tanca

17.10.2018

V sobotu sa v Mestskej športovej hale budú konať medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v akrobatickom rock and roll a boogie-woogie, svoju účasť prisľúbilo viacero súťažiacich z rôznych krajín.

Dievčatá si počínajú dobre – MŠK začal sezónu dobre

16.10.2018

Popri oddieloch dospelých dobre začalo sezónu aj takmer 200 hádzanárskych dorasteniek Mestského športového klubu (MŠK). Po príprave sa začali aj zápasy. O začiatku sezóny sme sa zhovárali s Brunczvik Tünde, ktorá má na tom veľký podiel.

Domáci úspech

15.10.2018

Cez víkend na I. ligovom zápase dostali dunajskostredské hádzanárky za súperky hráčky z Nesvád-Imeľa.

V MOL Aréne boj o miestenku na ME!

09.10.2018

Herc, Bénes a ich spoluhráči zo slovenskej reprezentácie do 21 rokov zabojujú v piatok večer na našom štadióne o postup na Majstrovstvá Európy!

Chcela by som odbúrať predsudky

02.10.2018

Mészáros Katalin je mnohým známa ako právnička, ale jej meno je známe aj medzi amatérskymi bodybuildermi. Na jednej strane je zakladateľkou a podpredsedníčkou členskej organizácie WBPF Slovakia, na druhej strane si pozornosť domáceho publika vybojovala aj...

Medaily z majstrovstiev sveta

26.09.2018

Minulý týždeň sa súťažiaci z dunajskostredského Strongman Club DS zúčastnili Majstrovstiev sveta GPC v maďarskom meste Eger. Doniesli odtiaľ do svojej zbierky niekoľko medailí.

Charitatívny beh už v nedeľu

25.09.2018

ZOC MAX usporadúva už po tretí raz MAX RUN – charitatívny beh. Iniciátorom podujatia je vedenie obchodného centra, ktorí za pomoci Žitnoostrovského Marathon clubu a Slovenského červeného kríža zrealizujú 30. septembra jeho tretí ročník.

Stránky