Nachádzate sa tu

Správy

Vzniklo združenie samospráv

26.10.2018

11 primátorov a starostov vo štvrtok dopoludnia na Mestskom úrade v Dunajskej Strede svojím podpisom potvrdilo vznik združenia samospráv.

Blahoželali starším občanom

23.10.2018

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším navštívil 23. októbra primátor mesta, Hájos Zoltán, dôchodcov v dvoch mestských penziónoch.

V meste sa zrenovuje ďalší park

09.10.2018

Na sídlisku II, medzi ulicou Lőrincza Gyulu a Námestím SNP sa nedávno začali práce, čoskoro bude dávno nevyužívané škvárové športové ihrisko a detské ihrisko a jeho okolie zrenovované.

Za Tiborka bežalo viac ako 400 bežcov

02.10.2018

ZOC MAX v Dunajskej Strede zorganizovalo v spolupráci s žitnoostrovským Marathon Club a Slovenským červeným krížom už tretí raz nedeľné bežecké dopoludnie MAX Run, z príjmu ktorého každoročne podporia jedného ťažko chorého mladého človeka. V tomto roku sa...

Trnavská župa chce viac kultúry

28.09.2018

Rigó Konrád, štátny tajomník ministerstva kultúry a župan Jozef Viskupič, v utorok spoločne otvorili odborné fórum o kultúrnom živote Trnavskej župy v Západoslovenskom múzeu. Predstavitelia regionálnej kultúry viacerí reprezentovali menšinu.

Dunajská Streda darovala Beregovu bezpečnostné kamery

21.09.2018

V rámci tlačovej besedy odovzdal primátor mesta, JUDr. Hájos Zoltán a viceprimátor A. Szabó László primátorovi ukrajinského partnerského mesta Beregovo, Babjákovi Zoltánovi, tie bezpečnostné kamery, ktoré v rámci pomoci mestskí poslanci jednomyseľne schválili.

Stránky