Nachádzate sa tu

Správy

Hviezdnym hosťom mestského plesu bude Adrien Szekeres

19.01.2020

Dôležitou udalosťou plesovej sezóny bude Ples mesta Dunajská Streda, organizovaný pod záštitou primátora mesta dr. Zoltána Hájosa dňa 1. februára v, na túto príležitosť slávnostne vyzdobenej, športovej hale. V úlohe hviezdy večera tento rok vystúpi maďarská...

Dohovor s Radou múdrych

14.01.2020

Vedenie mesta sa 9. januára zišlo na otváracom stretnutí roka s dunajskostredskou „Radou múdrych“, teda s tými niekdajšími poslancami a významnými osobnosťami mesta, ktorí sa stále podieľajú na verejnom živote.

Neúnosné podmienky vyhnali kamionistov do ulíc

08.01.2020

Autodopravcovia kritizujú zhoršujúce sa podnikateľské prostredie v tomto sektore. Vlaňajší rok radia k najhorším. Časť z nich sa preto rozhodla zapojiť do štrajku a pridať sa môžu tisícky ďalších. Podľa štatistík sú mzdy v autodoprave nízke. Aj pre vysoké...

Ďakujeme Vám, že sme zas dosiahli rekord!

02.01.2020

Portál Perfects-u, ktorý prevádzkuje dunajskostredské mestské médium, štyri roky fungujúce dunaszerdahelyi.sk, aj v roku 2019 bol úspešný: počet zhliadnutí znova dosiahol rekord.

Pridajme k darčeku aj lásku

25.12.2019

Napriek neustávajúcemu hustému dažďu sa vo štvrtú adventnú nedeľu pred Mestským kultúrnym centrom Benedeka Csaplára zišlo veľa ľudí.

Vzplanul aj plameň nádeje

10.12.2019

V čase vianočných príprav, v druhú adventnú nedeľu, na priestranstve pred Kultúrnym centrom Benedeka Csaplára zhromaždených pozdravila Éva Bíró.

Stránky