
Studený front zapríčiní, že v pondelok denná teplota padne pod 10 stupňov, nočná sa od nej takmer nebude líšiť. Keďže celý pracovný týždeň bude obloha zamračená, slnečných lúčov sa zrejme dočkáme až na konci týždňa, hoci v stredu je nádej, že spoza mrakov občas vykukne slnko. Na začiatku týždňa ešte aj silnejší vietor bude pocitovú teplotu znižovať.
Pršať začalo už v nedeľu, a podľa meteorológov to bude takto pokračovať až do konca pracovného týždňa. Ak je strednodobá predpoveď pravdivá, až do soboty budeme mať stále upršané počasie.
Pre výdatnejšie zrážky Slovenský hydrometeorologický ústav vydal pre západ Slovenska výstrahu prvého stupňa.
SHMÚ, -rovin-
Toto ste už čítali?

Študenti môžu počas letných brigád ušetriť peniaze
Letná sezóna brigád je v plnom prúde a množstvo študentov...

Realizujete projekt zameraný na prevenciu on-line podvodov? Prihláste sa do súťaže národného kola Európskej ceny za prevenciu kriminality 2025
V roku 2025 sa dánske predsedníctvo v Rade Európskej únie...