
Takmer dvesto záujemcov si v Žitnoostrovskom múzeu 30. novembra vypočulo napínavý rozhovor so známym odborníkom na bezpečnostnú politiku Robertom C. Castellom.
Šéfredaktorka ma7 Judit Molnár v úvode vyzdvihla, že práve štartujúci konzervatívny cyklus prednášok chce hneď od začiatku nastaviť latku vysoko.
V riadenom rozhovore rozprával odborník okrem iného o charakteristikách dnešného multipolárneho usporiadania sveta, o vzťahu USA a Ruska, o priebehu rusko-ukrajinskej vojny, o amerikanizácii európskej diplomacie a politiky či o tzv. rozpade systému „superveľmoci“ a o vzostupe „stredných mocností“ disponujúcich jadrovými zbraňami.
Rozhovor si môžete pozrieť na YouTube kanáli ma7.
(nagy)
Toto ste už čítali?
Trnavský župan hovoril so slovinským veľvyslancom o obnove vzácnych organov
Trnavský župan Jozef Viskupič v priestoroch Úradu TTSK po...
Trnavská župa prináša budúcnosť do sociálnych služieb: Virtuálna realita pomáha opatrovateľkám aj klientom v Skalici a Košútoch
Moderná technológia sa stáva kľúčovým nástrojom Trnavskej...

