Kým kolotoče a iné jarmočné atrakcie boli neustále v prevádzke, pri stánkoch s občerstvením ľudia stáli v dlhých radoch. Už aj na prvé predstavenie, koncert skupiny Bon Bon, prišlo veľa ľudí, územie jarmoku sa naplnilo.
Staré známe pesničky a voľakedajší hit roka, Môj sexepíl, spravili skvelú atmosféru pre zábavu.
Keď dorazil Ferenc Demjén, v podstate sa už nedalo pohybovať nielen pred javiskom, ale ľudia stáli všade, odkiaľ mohli vidieť, čo sa deje na javisku, alebo aspoň dovideli na veľkoobrazovky - niet divu, pretože najviac ľudí bolo zvedavých na speváka, držiteľa Kossuthovej ceny, na jedného z najväčších legendárnych spevákov maďarskej hudobnej scény.
„Rózsi“ nesklamal Dunajskostredčanov a vďačné publikum spievalo spolu s ním každú jeho pieseň.
Fotogalériu koncertov a momentky večera si môžete pozrieť tu!
Toto ste už čítali?
Župa spúšťa poslednú etapu rekonštrukcie cesty cez Bojničky
Trnavská župa pokračuje v modernizácii cestnej...
Župné zastupiteľstvo bude mať v novom volebnom období 42 poslancov, poslanci schválili aj zámery nových priestorov knižnice a modernizáciu školy
Zastupiteľstvo Trnavského samosprávneho kraja (TTSK)...
