Back to top

3. liga, 20. kolo: DAC B/Vrakúň - ŠK LR CRYSTAL 0:1 (0:0)

Publikované: 27. marec 2018 - 11:30
V druhom jarnom stretnutí rozhodla efektivita, tretí tím tabuľky potrestal zahodené šance B-mužstva tesne pred koncom gólom Detka po rohovom kope.

DAC B/Vrakúň - ŠK LR CRYSTAL Lednické Rovne 0:1 (0:0)

25. marca 2017, nedeľa, 15.00 hod

Gól: 87. Detko

Rozhodoval: Kozolka - 126 divákov

DAC B/Vrakúň: Slávik - Szelle, G. Varga, Tornyai, Bajics - Kontár, Tešlár - Iván, Trajkovski (85. Somogyi), Liashenko (66. Viola) - Bayo. Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Diváci mohli vidieť dobrý treťoligový futbal. Súper má kvalitné, skúsené mužstvo a potvrdili aj v tomto zápase, že nie náhodou je na treťom mieste v tabuľke. Bol to bojovný zápas o prvom góle. V prvom dejstve obidve mužstvá mali jednu čistú šancu. V druhom polčase sme zvýšili aktivitu, vypracovali sme si tri čisté gólové príležitosti, ktoré sme však nepremenili. Súper bol tiež nebezpečný, v dvoch situáciách nás podržal Slávik. Keď to už vyzeralo, že sa zrodí bezgólová remíza, tri minúty pred koncom sme nešťastne inkasovali po rohovom kope, kde sme urobili sled chýb pri osobnom bránení.  Samozrejme, z výsledku sme sklamaní, lebo sme si určite zaslúžili minimálne bodovať. Na druhej strane, máme na čom stavať, oproti prvému zápasu chlapci podali diametrálne odlišný, zlepšený disciplinovaný výkon, každý vydal zo seba maximum a preto im z tohto pohľadu nemám veľmi čo vyčítať. Akurát musíme byť efektívnejší, pretože nepremeniť štyri čisté gólové šance proti takému súperovi je luxus, čo sa nám nakoniec vypomstilo a súper nás v závere potrestal.“

V sobotu cestuje juniorka k poslednému tímu tabuľky do Topoľčian.

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies