Back to top

Akciový víkend na všetky produkty DAC store

Publikované: 23. november 2021 - 23:18
U DAC-u je aj Black Friday Yellow-Blue, a to nielen v piatok, ale počas celého víkendu! Navyše, v piatok 26. novembra budete môcť v DAC store nakupovať priamo u kapitána Zsolta Kalmára.
Akciový víkend na všetky produkty DAC store

U nás vyhrávajú žlto-modré farby, preto sa u nás najbližší piatok volá Yellow-Blue Friday, ktorý navyše potrvá tri dni. Od 26. až do 28. novembra si môžete produkty v našom eshope a v DAC store zakúpiť so zľavami od 20 až do 50%. Akcia platí na všetky výrobky, avšak výška zliav závisí od konkrétneho produktu, nie je možné kombinovať ju s inými zľavami a platí do vypredania zásob. Preto sa oplatí včas navštíviť náš internetový obchod, aby ste nepremeškali tie najlepšie príležitosti.

Pokiaľ sa rozhodnete pre nákup priamo v kamennom obchode, môžete tak urobiť počas celého víklendu. Predajňa DAC store totiž bude od piatka až do nedele (teda celý víkend!) otvorená v čase od 10.00 do 18.00 hod.

Máme navyše aj ďalšiu výbornú správu: v piatok 26. novembra medzi 15.00 a 18.00 hod bude za pultom DAC store obsluhovať Zsolt Kalmár. Okrem zľavnených výrobkov si teda môžete odniesť aj podpis nášho kapitána.

Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť!

dac1904.sk

Toto ste už čítali?