Publikované: 15. jún 2024 - 10:27

Na deň presne po roku sa pôsobenie Aleša Čermák v Dunajskej Strede končí. Vedenie nášho klubu sa s 29-ročným českým stredopoliarom dohodlo na rozviazaní kontraktu, ktorý platil do leta 2025.
Čermák prišiel na Žitný ostrov z Viktorie Plzeň, zmluvu podpísal 13. júna 2023. Vlani na jeseň zasiahol v žlto-modrom do 12 ligových stretnutí, skóroval v nich dvakrát. Tri štarty a tri góly si pripísal aj v Slovnaft Cupe. Na jar už nepridal ani minútu.
Alešovi Čermákovi prajeme do ďalšej kariéry veľa úspechov!
dac1904.sk
Toto ste už čítali?
Termíny prvých šiestich ligových kôl sú už známe
Únia ligových klubov zverejnila presný program Niké ligy...
V 2. predkole KL bosniansky alebo moldavský súper
Súperom DAC-u v 2. predkole Konferenčnej ligy UEFA 2026...
