Back to top

Autosalón Hyundai už aj v našom meste

Publikované: 12. február 2016 - 12:52
V Dunajskej Strede otvorili v piatok vedľa autosalónu Citroen autorizovanú predajňu Hyundai.

Obchod juhokórejských výrobcov motorových vozidiel, rovnako ako autosalón vedľa neho, prevádzkuje Autoservis Béhr & Béhr s.r.o. Na piatkovom slávnostnom otvorení okrem zástupcov Hyundai a jej obchodnej spoločnosti nemohli chýbať ani obchodní partneri a zástupcovia médií.

Počas podujatia sa o hudbu postarala kapela Pósfa. V mene spoločnosti, ktorá je v rodinnom vlastníctve, sa prítomným prihovoril László Béhr, ktorý predstavil zázemie už viac ako dve desaťročia fungujúcej spoločnosti a zdôraznil, že úspech nemá tajomstvo, ale cenu, a tou je tvrdá práca. Poďakoval sa svojim kolegom, partnerom, za obrovskú pomoc, vďaka ktorej môžu v Dunajskej Strede zastupovať ďalšiu úspešnú medzinárodnú značku.

Potom privítal účastníkov slávnosti zástupca juhokórejskej spoločnosti a vyjadril svoje potešenie z otvorenia novej predajne, po ňom sa viceprimátor mesta, Zoltán Horváth, prihovoril k prítomným hosťom v troch jazykoch - anglicky, maďarsky a slovensky - a ocenil úspech rodiny Béhr pod vedením ich otca.

Potom nasledovalo slávnostné symbolické otvorenie predajne prestrihnutím stuhy, a neskôr, počas recepcie, mali obchodní partneri možnosť na vzájomné rozhovory.

O plánoch spoločnosti a o jej autorizovanej predajni sa v budúcom týždni dočítate na našom portáli v exkluzívnom rozhovore.

Ďalšie fotografie zo slávnostného otvorenia si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Toto ste už čítali?

Cookies