Back to top

Bežali, aby pomohli

Publikované: 10. október 2017 - 15:45
V rámci druhého ročníka MAX Run, bežeckej charitatívnej súťaže obchodného centra MAX, bežali účastníci v prospech 16 ročného Zsolta.

Počasie bolo pre beh takpovediac ideálne (trochu dažďa nikoho neodstrašilo), po zahriatí sa bežalo 41 detí na trati dlhej 250 metrov, 275 dospelých si podľa svojej kondície mohlo vybrať 2,5; 5 prípadne 10 kilometrovú trať.
MAX odmenil každého z bežcov štartovacím balíčkom, v cieľovej rovinke im zas ponúkol občerstvenie. Pre deti pripravili aj doplnkový program ako je maľovanie na tvár či kreatívny kútik.
Na podujatí sa zúčastnil aj Zsolti, ktorý sa so záujemcami milo porozprával, každého obdaril úsmevom. Z registračného poplatku bežcov a ďalších sponzorských darov sa zozbieralo  3113,- €, ktoré popri ďalších darčekoch odovzdali na pódiu organizátori súťaže: Szabó Dagmar, riaditeľka dunajskostredskej kancelárie Červeného kríža, Vajas Roland, predseda žitnoostrovského bežeckého klubu a Ferenci Ildikó, managerka duajskostredského obchodného centra MAX. Zsolti, fanúšik DAC, dostal od Németha Krisztiána, športového riaditeľa mládeže DAC, podpísaný dres.  Ako prekvapenie mu zas  Valaskó Feri zaspieval DAC hymnu „Nélküled“.

Kliknutím na link si môžete pozrieť obrazovú galériu z akcie (link).

Toto ste už čítali?

Cookies