Nachádzate sa tu

Bohatý program pred a po zápase DAC-Michalovce!

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, máj 24 - 14:15 | Farebné
Určite sa oplatí prísť včas na štadión pred dnešným záverečným stretnutím sezóny.
Bohatý program pred a po zápase DAC-Michalovce!

Stretnutím proti Michalovciam sa pre žlto-modrých končí súťažný ročník 2018/19, ktorý priniesol do klubovej vitríny strieborné medaily. S úspešnou sezónou sa treba patrične rozlúčiť. My spravíme všetko, čo je v našich silách!

Na našom webe aj Facebook profile ste si už mohli prečítať informácie o spoločnej akcii Csíki söra DAC, ktorého podstatou je pokus o rekord v pití piva.

Od 18-tej hodiny sa všetka pozornosť presunie do útrob štadióna, kde začneme odrátavať poslednú hodinku do začiatku zápasu. Pripomenieme si najdôležitejšie a najpamätnejšie okamihy sezóny 2018/19, premietneme si najkrajšie góly.

Na zápas sme pozvali aj hádzanárky a celý štáb MŠK Dunajská Streda. Ich víťazstvo v 1. je lige je takisto historickým úspechom dunajskostredského športu. Od novej sezóny - už aj oficiálne pod názvom DAC - budú účinkovať v československej MOL lige!

Samozrejme, ani tentoraz nebude chýbať spoločné čítanie mien a Nélküled. Vzhľadom na následné ceremónie zaznie klubová hymna tentoraz o pár minút skôr.

Po nástupe mužstiev vyhlásime prvých troch z poradia v hlasovaní o Hráča jari, ako aj Permanentkára roka. Následne si Martin Jedlička prevezme ocenenie pre Hráča mesiaca apríl a potom nadíde slávnostná dekorácia mužstva. Strieborné medaily hráčom, trénerom a celému realizačnému tímu odovzdajú prezident SFZ Ján Kováčik a prezident ÚLK Ivan Kozák.

Aj po zápase sa oplatí zostať  s nami, pretože oslava bude pokračovať diskotékou za B tribúnou. O hudbu sa postará DJ Bíró Tomi a po splnení si mediálnych povinností sa k fanúšikom pripoja aj hráči DAC!

Zdroj: fcdac.sk