Nachádzate sa tu

Čaká nás sobota plná tanca

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, október 17 - 20:45 | Šport
V sobotu sa v Mestskej športovej hale budú konať medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v akrobatickom rock and roll a boogie-woogie, svoju účasť prisľúbilo viacero súťažiacich z rôznych krajín.
Čaká nás sobota plná tanca

Záujemci uvidia zaujímavé tanečné kreácie, bude skvelá hudba, a samozrejme, predstavia sa aj dunajskostredskí tanečníci. Súpermi im budú tí najlepší z Rakúska, Poľska, Česka, Maďarska a Írska, najprv budú v sobotu popoludní predkolá a večer finále siedmich párov alebo skupiny.  

Účastníci sa predstavia v 14 súťažných tancoch na tanečnom parkete o rozmere 14x14 m. Maďarskí tanečníci patria v medzinárodnom meradle už roky ku špičke, ale aj ostatné krajiny pošlú svojich najlepších,  dunajskostredský klub  RRC Športujsnami DS síce funguje ešte len krátko, ale dosahuje čoraz lepšie výsledky. Vyučujú tanec počnúc najmenšími deťmi, výborné sú aj tanečnice, chceli by dosiahnuť čo najviac víťazstiev a odniesť si aj dunajskostredské medaily.

Finále sa začne v sobotu o pol šiestej, vstupné pre dospelých stojí 10 eur, deti do 12 rokov veku 6 eur.

Hlavný sponzor WoodProcessing - výroba interierovôho nábytku a ďalšie sponzory: Sagax,Apartmany Krisztina,SILVA TRADE, X FIXIT SERVICE CENTER, Búšlak Oil, Mc Carter.