Nachádzate sa tu

Cesty Branislava Ľuptáka a DAC-u sa rozchádzajú

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, január 12 - 15:54 | Správy DAC
Posledným decembrovým dňom sa skončila zmluva Branislava Ľuptáka v našom tíme, dvadsaťšesťročný stredopoliar po troch rokoch opúšťa Žitný ostrov.
Cesty Branislava Ľuptáka a DAC-u sa rozchádzajú

Branislav Ľupták prišiel do DAC-u začiatkom roka 2015 z banskobystrickej Dukly, s naším klubom vtedy podpísal trojročný kontrakt. Celkovo si žlto-modrý dres obliekol v 70 ligových stretnutiach, skóroval štyrikrát.

Cesty 26-ročného stredopoliara a DAC-u sa teraz rozchádzajú, Ľuptákova zmluva sa posledným dňom minulého roka skončila. Hráč návrh klubu na ďalšiu spoluprácu neprijal. „Momentálne si hľadám nového zamestnávateľa. Mám niekoľko ponúk zo zahraničia, uvidíme, ktorá bude pre mňa najvýhodnejšia. Na DAC budem spomínať len v dobrom. Prežil som tu naozaj pekné tri roky a spoznal veľa nových priateľov, či už spomedzi spoluhráčov alebo ľudí pri mužstve. Ďakujem trénerom, ktorých som zažil, pánovi Világimu, že som tu mohol byť a pánovi prezidentovi Véghovi, ktorý mi pomohol pri prestupe do DAC-u. Zahral som si aj na krásnom štadióne pred super fanúšikmi a želám im, aby s mužstvom zažili veľa úspechov. Chalanom prajem, nech sa im podarí postup do Európy. Hajrá, DAC!“ vyhlásil na rozlúčku rodák z Krupiny.

„V mene celého klubu by som chcel Braňovi poďakovať za všetko, čo pre DAC počas jeho pôsobenia u nás urobil a zaželať mu všetko dobré a mnoho úspechov v ďalšom osobnom aj v profesionálnom živote," povedal pre fcdac.sk športový riaditeľ klubu Jan Van Daele.

Zdroj: fcdac.sk