Back to top

COOP Jednota obhájila pozíciu superznačky

Publikované: 29. január 2024 - 13:50
COOP Jednota si dlhodobo udržiava status kvalitnej, tradičnej a výnimočnej značky. Aj v roku 2024 ocenila odborná porota a slovenskí spotrebitelia značku COOP Jednota cenou Superbrands Slovakia 2024.
COOP Jednota obhájila pozíciu superznačky

V nezávislom hodnotení najúspešnejších značiek na slovenskom trhu obhájila COOP Jednota svoju pozíciu a už po jedenásty raz získala ocenenie superznačky. Titul udeľuje odborná porota značke, ktorá odzrkadľuje silu a výnimočnosť brandu, schopnosť inovovať, napredovať a inšpirovať ostatných. Cieľom programu Superbrands je tiež uviesť do pozornosti spotrebiteľov a odbornej verejnosti mimoriadne silné značky pôsobiace na slovenskom trhu.

Prestížne ocenenie Superbrands až v 90 krajinách

Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania pozície výnimočnej značky na lokálnom trhu. Pečať Superbrands získajú len značky s mimoriadnou povesťou. Zákazníci si s nimi vždy spájajú jedinečné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Základom silnej spoločnosti je poznať svoju značku – jej pozitívne stránky, pozíciu na trhu a dlhodobú víziu. Program hodnotenia značiek Superbrands oceňuje práve takéto spoločnosti, na základe výkonnostných ukazovateľov, spotrebiteľského prieskumu a poroty zloženej z odborníkov v oblasti biznisu, marketingu a brandingu.

Príbehy unikátnych značiek

Úspešné značky majú okrem jedinečného produktu a dlhodobej vízie aj unikátny príbeh. Píšu ho história, inovácie, kompetentné rozhodnutia a je výsledkom odhodlania ľudí, ktorí značku budovali. Jedným z hlavných cieľov Superbrands Slovakia je preto ukázať odbornej aj širokej verejnosti ako príbehy úspešných značiek vznikali.

Coop Jednota Slovensko, s.d.

Toto ste už čítali?

Cookies