Back to top

Čoskoro môžete vyhrať vstupenku do kina s „dunajskostredsky“

Publikované: 23. jún 2021 - 8:31
Keďže z hľadiska epidemiologickej situácie od pondelka patrí aj okres Dunajská Streda medzi takzvané zelené okresy, kino CINEMAX môže opäť využívať svoju plnú kapacitu, preto očakávajú milovníkov filmov!
Čoskoro môžete vyhrať vstupenku do kina s „dunajskostredsky“

Popri tom, že znova môžu premietať pred plným hľadiskom, netreba sa už vzdávať ani klasickej zaužívanej nálady: v kinosálach možno požívať jedlo a pitie.

Ďalej je dobré vedieť, že pri vstupe do kina nevyžadujú ani negatívny test na koronavírus, ani potvrdenie o očkovaní, ale je treba mať rúško, ktoré pri konzumácii jedla či pitia možno, samozrejme, dať dole.

A prichádza bombová správa!

Spolu s dunajskostredským kinom CINEMAX spúšťame výhernú akciu, ktorá potrvá jeden mesiac. Každý týždeň vylosujeme jedného, kto môže vyhrať voľné vstupenky pre dve osoby na nimi zvolený film!

Nemusíte pre to urobiť nič iné, len sledovať našu Facebookovú stránku, hru označiť „Páči sa mi to“, zdielať ju, a potom už len trpezlivo čakať  na výsledky losovania, a možno práve Vy budete tým šťastným výhercom.

Ak sa vám v prvý týždeň nepodarí vyhrať vstupenky pre dvojicu, nezúfajte!

Počas štyroch týždňov, striedavo, na našej maďarskej (dunaszerdahelyi.k) a slovenskej (dunajskostredsky.sk) Facebookovej stránke budete mať ďalšiu príležitosť na výhru.

Hra čoskoro začína, pripravte sa ;o)

-rovin-

Toto ste už čítali?

Tagy: CINEMAX
Cookies