Back to top

DAC B/Vrakúň - TJ Družstevník Veľké Ludince 2:0 (2:0)

Publikované: 14. november 2017 - 15:10
Domáca premiéra juniorky pod umelým osvetlením dopadla úspešne, k čomu prispeli dva góly Ivana a zahodená penalta hostí. V priebehu týždňa tak DAC B zaknihoval tri víťazstvá na nulu a svoju stopercentnú sériu natiahol na štyri diely. Po dohode klubov bolo poradie vzájomných súbojov prehodené, na jar sa stretneme u súpera.

DAC B/Vrakúň - TJ Družstevník Veľké Ludince 2:0 (2:0)

13. novembra 2017, nedeľa, 15.30 hod

Góly: 22. Iván, 45. Iván

Rozhodoval: Bezák - 50 divákov

DAC B/Vrakúň: Száraz - Blackman, Šimko, G. Varga, Bajić - Kontár, Nagy - Ashiru, Tešlár (89. Tornai), Iván (88. Zsidek) - Grebač (67. Csóka). Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „V krátkom slede sme nastúpili na ďalší zápas a som rád, že chlapci pokračovali v dobrých výkonoch. Hlavne prvý polčas bol z našej strany veľmi kvalitný, hrali sme trpezlivo, zápas sme držali jasne v rukách, dobre sme kombinovali. Trošku nám robil problém presadzovať sa proti zhustenej obrane, i napriek tomu sme si však vytvorili niekoľko gólových príležitostí a dostali sme sa do dvojgólového vedenia. V druhom dejstve sme poľavili a super niekoľkokrát pohrozil. Stálo pri nás aj šťastie, keď hostia na začiatku druhého polčasu nepremenili pokutový kop. Napriek tomu sme v ďalšom priebehu mohli naše vedenie ešte zvýšiť. S druhým polčasom nie som úplne spokojný, ale o.k., z celkového pohľadu musím chlapcov pochváliť a vysloviť im absolutórium, akým spôsobom zvládli po každej stránke tri ťažké zápasy za týždeň. Čaká nás posledný zápas jesennej časti a chceme sa naďalej viesť na víťaznej vlne, aj keď nás čaká nepríjemný súper z Púchova. Na domácej pôde sa pokúsime spraviť všetko pre to, aby sme na zimnú prestávku išli naladení víťazstvom.“

Juniorka DAC-u ukončí jeseň v domácom prostredí vo Vrakúni, kde v piatok o 13.30 h privíta Púchov.

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies