Nachádzate sa tu

DAC-MLÁDEŽ

U19: FK Poprad - FC DAC 1904 2:3 (2:1)

09.05.2019

Zásahy Veselovského a Kelemena (2) znamenali 11. víťazstvo v ročníku, z toho 4. vonku. Proti Popradu je naša devätnástka v sezóne stopercentná, v troch zápasoch im strelila 14 gólov.

U19: 1. FC Tatran Prešov - FC DAC 1904 0:2 (0:1)

23.04.2019

Desiate víťazstvo v sezóne bolo hladké a podľa obrazu hry mohlo byť aj výraznejšie. Z trávnika prešovského Tatrana si DAC U19 odviezol body po góloch Laciho Nagya a Jana Holíka, čím si upevnil piatu pozíciu v tabuľke.

U19: ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 2:1 (1:0)

02.04.2019

Starší dorast bol na ihrisku lídra až do záveru v hre o víťazstvo a zaokrúhlenie peknej série bez prehry na desať stretnutí. V poslednej minúte však domáci protiútok do otvorenej obrany DAC-u ukončil túto túžbu a priniesol prvú prehru od 1. novembra 2018.

U19: MŠK Žilina - FC DAC 1904 4:4 (2:2)

19.03.2019

Divoká prestrelka u obhajcu titulu. DAC U19 zabojoval a zachránil bod, hoci polhodinu pred koncom prehrával už o dva góly. Naša devätnástka tak udržala súpera pod sebou a svoju sériu bez prehry natiahla na osem zápasov.

U19: FC DAC 1904 - FK Poprad 7:1 (4:1)

03.12.2018

Rekordné víťazstvo na rozlúčku s jeseňou! Starší dorastenci si v záverečnom zápase roka proti poslednému tímu tabuľky schuti zastrieľali a prezimujú na piatej priečke s pozitívnou bilanciou 7-5-5 a skóre 37:31.

U19: FC DAC 1904 - FC Nitra 4:0 (0:0)

26.11.2018

Po bezgólovom prvom polčase malo druhé dejstvo úvod ako zo sna. V priebehu ôsmych minút DAC štyrikrát rozvlnil nitriansku sieť. Bola to tímová práca ako sa patrí - každý zásah mal iného autora.