Nachádzate sa tu

DAC-Podbrezová: Informácie pre fanúšikov

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, október 18 - 15:26 | Správy DAC
Všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť pred sobotňajším ligovým stretnutím.
DAC-Podbrezová: Informácie pre fanúšikov

MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, FOTOSTENA FUTBALTOUR, DAC STORE, FREE WIFI

Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 15.30). Priamo pri turniketoch bude odvtedy pre fanúšikov opäť pripravené maľovanie na tvár zdarma.

V spolupráci so spoločnosťou FutbalTour sme pripravili pre fanúšikov fotostenu s rozmermi 3x2,5m a s motívom nášho klubu. Vidieť ste ju mohli už aj počas včerajšieho dňa otvorených dverí. V sobotu bude fotostena umiestnená v priestoroch VIP Silver, kde sa môžu fanúšikovia odfotografovať pred zápasom aj cez polčas a tu zhotovené fotografie im zadarmo vytlačíme. Hľadajte hostesky a fotostenu nášho partnera!

Využite možnosť nákupu a navštívte náš oficiálny DAC store, ktorý čaká návštevníkov každý pracovný deň a tiež aj v sobotu! V deň zápasu otvorí tri hodiny pred výkopom (o 14.00 h) a zatvorí o 19.30 h. V rozšírenej ponuke sú aj darčekové karty. V DAC store bude aj tentoraz vytvorený tzv. „Fast line“ pre urýchlenie nákupu vybraných položiek. Nakúpiť vo Fanshope môžete aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde takisto platí 5-percentná zľava pre držiteľov permanentných vstupeniek.

Na celom štadióne je k dispozícii voľné internetové pripojenie. Hľadajte sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email!

PREDAJ VSTUPENIEK

Predpredaj vstupeniek prebieha od pondelka. Zabezpečiť si ich môžete v online predaji, respektíve v pokladniach a v DAC store počas nižšie uvedených otváracích hodín:

Do piatka 19.10.2018

Denne medzi 14.00 a 19.04: pokladňa MOL Arény č. 1

Sobota 20.10.2018 (deň zápasu DAC-Podbrezová!)

Od 14.00: pokladňa MOL Arény č. 2

V pokladniach je možná platba v hotovosti aj bankovou kartou (pri úhrade nad 30 eur).

Ponuku St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu na sobotu 20. októbra 2018 nájdete tu.

Vstupenky do sektora VIP Silver si okrem pokladní môžete zakúpiť aj v DAC store.

Otváracia doba DAC store do konca tohto týždňa:

Štvrtok-piatok: 10.00-18.00

Sobota: 14.00-19.30

Pre cenník vstupeniek kliknite sem.

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 15.30 h.

Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center.

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B a C. Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

Hosťujúci klub nepožiadal o vstupenky pre svojich fanúšikov.

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:

- v rohu medzi A a B tribúnou ako aj v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, B a C tribúny

- v rohu A tribúny od Športovej ulice: samostatný vstup do sektoru AL (tento sektor bude otvorený len v prípade naplnenia kapacity ostatných domácich sektorov štadióna)

- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku farebnou stranou k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu, pretože prijaté opatrenia pri bezpečnostných prehliadkach zaberú viac času ako obvykle. Brány štadióna sa otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 15.30), do VIP o pol hodiny skôr (15.00).

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach štadióna počas vyššie uvedených otváracích hodín. Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 15.00 do 19.30 h na recepcii hlavnej tribúny. Navyše, pri recepcii a priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii sme pre nich pripravili aj automaty na dobitie kreditu.

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

Pred súťažným ročníkom 2018/19 vstúpil do platnosti nový disciplinárny poriadok SFZ, ktorý zavádza oveľa prísnejšie tresty pre kluby aj pre návštevníkov podujatí, ako sme poznali v minulosti.

Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

Na štadión je zakázané vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov; ich majitelia nebudú vpustení na štadión a budú odovzdaní príslušníkom PZ.

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.

Zdroj: fcdac.sk