DAC remizoval s maďarským treťoligistom

Publikované: 30. január 2016 - 19:10
Vo svojom treťom prípravnom stretnutí roka dnes DAC remizoval s maďarským treťoligistom Győri ETO FC 1:1. Vyrovnávajúci gól nášho tímu strelil Erik Pačinda.

Pre zranenie a chorobu chýbali Štepanovský, Ľupták, Simon, Michalík a Straka, kým testovaní hráči Živković a Bülbül nastúpili na druhých 45 minút.

Na konci prvej štvrťhodiny platilo nedáš - dostaneš: Polievka v stopercentnej šanci netrafil prázdnu bránu, na druhej strane Mayerov pokus z dobrých 20 metrov prešiel poza Tujvelov chrbát. O vyrovnanie sa postaral v 68. minúte Pačinda, ktorý pravačkou poslal do siete odrazenú loptu.

Ďalší prípravný zápas odohráme v utorok o 11.00 h na pôde druholigovej Nitry. Následne v piatok mužstvo odlieta na desaťdňové sústredenie do Turecka.

Góly: 68. Pačinda - 15. Mayer

DAC: Tujvel (46. Milošovič) - Brašeň, Ljubičić (72. Egri), Kwin (64. Pagáč), Davis (46. Živković) - Sarr (72. Mészáros), Asanović (80. Kollár), Horváth, Pačinda (72. Stephens) - Szarka (72. Černák), Polievka (46. Bülbül). Tréner: Tomislav Marić.

Győr: Deli (86. Gyurkovics) - Köles, Nagy, Csató, Németh (75. Borkai) - Pongrácz (75. Weitner) - L. Szabó (83. Kozma), Illés (63. Imrik), Lénárth, Vanko (63. B. Szabó) - Mayer (63. Zs. Szabó). Tréner: Tamás Preszeller.