Back to top

DAC-Žilina: Informácie pre fanúšikov

Publikované: 1. máj 2021 - 8:36
Všetky dôležité informácie pre fanúšikov prichádzajúcich na dnešné ligové stretnutie proti MŠK Žilina.
DAC-Žilina: Informácie pre fanúšikov

Ako je známe, od utorka platí vyhláška Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ), ktorá umožňuje vstup fanúšikov na vybrané športové podujatia, vrátane stretnutí Fortuna ligy. Zúčastniť sa môžu len diváci s negatívnym výsledkom PCR alebo LAMP testu nie starším ako 36 hodín a zároveň antigénovým testom nie starším ako 12 hodín. Možná je len prítomnosť divákov podporujúcich domáci tím.

Náš klub umožní svojim fanúšikom vstup na zajtrajšie stretnutie proti MŠK Žilina; presný postup si pozorne prečítajte tu!

Pre fanúšikov bude otvorený sektor VIP bronz, jej bránu otvárame hodinu pred výkopom (o 13.30). Nakoľko nie je povolené konzumovať jedlá ani nápoje, bufety otvorené nebudú.

Pri vstupe je potrebné predložiť potvrdenie o negatívnom PCR alebo LAMP teste nie staršom ako 36 hodín a zároveň potvrdenie o absolvovaní antigénového testu nie starším ako 12 hodín. V prípade, ak ste sa nezaregistrovali na https://gol.dac1904.sk/, registračný formulár bude možné vyplniť aj priamo pri vstupe na VIP bronz recepcii.

Zároveň vyzývame fanúšikov, aby dodržiavali hygienické predpisy, najmä:
- Vstup a pobyt na štadióne je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka)
- Pri vstupe na štadión, pri bufetoch a tiež vo vnútorných priestoroch budú umiestnené dávkovače na alkoholovú dezinfekciu rúk ako aj informačný plagát s pokynmi.
- Pri účasti na verejnom hromadnom podujatí a pri príchode a odchode z priestorov hromadného podujatia je nutné zabezpečiť dodržiavanie rozostupov 2 m medzi osobami; to neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti, partnerov.
- V prípade sedenia, výnimkou osôb žijúcich v jednej domácnosti, musí ostať vždy jedno miesto neobsadené, pričom platí sedenie v každom druhom rade.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?