Back to top

DAC znova spúšťa projekt Poďme spolu na DAC!

Publikované: 28. september 2022 - 14:22
Túžite vidieť svoj obľúbený tím v MOL Aréne? Teraz máte na to príležitosť, keďže po prestávke spôsobenej pandémiou koronavírusu DAC opätovne spúšťa svoj projekt pre žiakov základných a stredných škôl. Ste pripravení? Tak potom poďme spolu na DAC!
DAC znova spúšťa projekt Poďme spolu na DAC!

Projekt nášho klubu pre mladých fanúšikov Poďme spolu na DAC! mal v minulých rokoch veľký úspech a priniesol radosť stovkám žiakov a študentov širšieho okolia. Prišiel však koronavírus, zatvorili sa školy aj štadióny, rušili sa zápasy. Našťastie, toto je už minulosť a preto sme sa rozhodli opätovne spustiť náš úspešný projekt pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, respektíve mládežníckych organizácií, ktorí chcú na vlastnej koži zažiť atmosféru MOL Arény.

Súčasťou programu je okrem sledovania zápasu v MOL Aréne aj návšteva futbalistov DAC-u vo vybranej škole či organizácii. Daný týždeň potom vyvrcholí na štadióne, kde si deti môžu vychutnať naživo atmosféru domácich zápasov DAC-u. Klub hradí prepravu autobusom a pre deti máme pripravené aj darčeky.

Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

Dnešným dňom sa začína registrácia na najbližší domáci ligový duel, v ktorom si v nedeľu 9. októbra o 17.30 hod zmeriame sily so Žilinou.

Registrovať sa na uvedené stretnutie môžete do stredy 5. októbra do 12.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu marketing [at] dac1904.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu zápasu v MOL Aréne.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Tagy: DAC
Cookies