Nachádzate sa tu

Darujte zážitok a oddych

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, december 3 - 14:18 | Pre verejnosť
Ak by ste na Vianoce chceli blízkych obdarovať príjemným zážitkom, využite novinku Thermalparku, darčekovú kartu!
Darujte zážitok a oddych

Darčekový poukaz sa dalo zakúpiť už aj skôr, z roka na rok túto možnosť viacerí využívali. Vlani aplikovaná klubová karta Thermalpark nás inšpirovala, aby sme zaviedli podobnú kartu fungujúcu na podobných princípoch, s voliteľnou sumou – dozvedeli sme sa od manažérky, Horváth Katalin.

Darčeková karta môže mať ľubovoľnú sumu, ale minimum 20 eur. Jej majiteľ ju môže použiť na vstupné, masáž, saunový svet alebo v reštaurácii zaplatiť za jedlo či nápoje. Karta funguje ako platobná karta a ak je spárovaná s náramkom, mlžno náramkom platiť do výšky sumy na karte. Táto možnosť je lepšia ako doterajšie, lebo napríklad Dunajskostredčan, dôchodca, majiteľ vernostnej karty má možnosť 10 vstupov na základe permanentky, čo je menej výhodné, lebo má možnosť nároku aj dvoch zliav. Z darčekovej karty platí len takú sumu príležitostne, aké vstupné si želá. Ak sa suma na poukážke minie, nemá možnosť ju navýšiť, avšak Thermalpark ju na základe žiadosti vymení na klubovú kartu Thermalpark – tú bude možné kedykoľvek nadotovať.

A keď je už reč o darčeku, je možnosť zakúpiť  - v slovenčine alebo maďarčine – pohľadnicu s venovaním a do nej umiestniť kartu. Momentálne máme 4 rôzne grafiky – pripravuje sa aj vianočná.

Záujemcovia si ich môžu zakúpiť osobne na recepcii Thermalparku alebo online na  shop.thermalpark.sk. Objednanú kartu si možno prevziať osobne na kúpalisku alebo dať zaslať poštou.  

Kto sa zatiaľ nerozhodol, čo darovať na Vianoce, Thermalpark ponúka darčekové karty.