Back to top

Dnes o 17.00 h pohárové stretnutie Ivanka pri Dunaji-DAC

Publikované: 9. august 2017 - 11:15
DAC vstupuje do novej pohárovej sezóny súbojom na ihrisku treťoligového FK Slovan Ivanka pri Dunaji.

Štvrtý rok, od sezóny 2014/15 majú právo zapojiť sa do bojov o Slovnaft Cup aj mužstvá z regionálnych súťaží. Tímy z prvej a druhej ligy začínajú v druhom kole.

Do aktuálneho ročníka súťaže sa zapojil rekordný počet 211 klubov. Súperom DAC-u v úvodnom vystúpení bude účastník bratislavskej skupiny III. ligy, FK Slovan Ivanka pri Dunaji.

Obec sa nachádza v seneckom okrese a počtom 6500 obyvateľov je druhou najväčšou na Slovensku. Miestny klub založili v roku 1919 a práve tretia najvyššia súťaž je maximom, kam to počas svojej existencie dosiahol. Tu účinkuje aj v súčasnosti a v novej sezóne zatiaľ odohral len jeden zápas. V nedeľňajšom úvodnom ligovom kole podľahol na vlastnom ihrisku Rači. Minulý ročník ukončili modrí na šiestej priečke. FK Slovan v 1. kole Slovnaft Cupu vyradil účastníka 4. ligy TJ Čunovo, keď na domácom ihrisku zvíťazil 5:1 (góly Macala 2, Szendrei, Haut, vlastný).

Podľa rozpisu Slovnaft Cupu sa 2. kolo hrá na jedno víťazné stretnutie. V prípade nerozhodného výsledku sa nepredlžuje, rovno nasleduje penaltový rozstrel. Víťaz narazí v 3. kole (oficiálny termín 6. septembra) na lepšieho z dvojice Šenkvice-Devínska Nová Ves.

Stretnutie 2. kola Slovnaft Cupu FK Slovan Ivanka pri Dunaji - FC DAC 1904 začína zajtra o 17.00 hod, rozhodujú Ďurčo - Jankovič, Parilák.

Podobne ako z každého súťažného zápasu, aj zajtra z Ivanky pri Dunaji vám na našej webstránke prinesieme živý textový prenos. Stretnutie si môžete pozrieť aj v živom video-prenose na našom oficiálnom YouTube kanáli. Buďte pri tom!

INFORMÁCIE PRE FANÚŠIKOV

Domáci klub informuje fanúšikov, že brány štadióna budú otvorené hodinu a pol pre zápasom, od 15.30 h. Pre autobusy a automobily fanúšikov DAC bude vyhradené parkovisko pri neďalekom obchodnom dome METRO (viď mapka). Pre fanúšikov DAC bude vyčlenený aj samostatný vchod na štadión a vyhradená jedna polovica štadióna.

Informácie o predaji vstupeniek:

Predpredaj vstupeniek prebieha od piatka 4.8.2017 a pokračuje na nasledovných miestach a časoch:

Reštaurácia na štadióne DAC: v utorok medzi 9.00 a 16.00 h, v stredu od 9.00 do 12.00 h

Turul bar: v dunajskostredskom bare Turul od dnes podľa otváracích hodín

Štadión Ivanka pri Dunaji: v deň zápasu od 15.30 h pri vstupe do sektora hostí

Jednotná cena vstupenky na stretnutie je 2 eur.

Zdroj: fcdac.sk

 

Toto ste už čítali?

Cookies