Back to top

Do programu pribudli ďalšie prípravné zápasy

Publikované: 12. jún 2021 - 18:52
V úvode júla si zahráme proti dvom maďarským tímom.
Do programu pribudli ďalšie prípravné zápasy

Žlto-modrí odštartujú prípravu v pondelok 14. júna a jej súčasťou bude aj sústredenie v rakúskom Fügene, v rámci ktorého absolvujeme prípravné stretnutie proti tímu Red Bull Salzburg (piatok 25.6. o 18.00 hod. Eugendorf).

Do plánu letnej prípravy medzičasom pribudli ďalšie dve stretnutia a blízko sme aj k dohode ohľadom zvyšných dvoch termínov. Už teraz je známe, že v sobotu 3. júla si na domácej pôde zmeriame sily s Haladásom Szombathely, 11. mužstvom uplynulej sezóny maďarskej druhej ligy.

V rovnakej súťaži skončil na 3. mieste Vasas Budapešť, ktorý bude našim ďalším súperom. Modro-červeným, ktorých sme v januári na ich umelej tráve v rámci prípravy porazili 2:1, postup do NBI unikol len pre horšiu vzájomnú bilanciu s druhým Gyrimótom. Na Vasas narazíme 10. júla v Komárne.

Ďalšie dve prípravné stretnutia plánujeme odohrať v stredu 30. júna a vo štvrtok 15. júla. V druhom prípade už teda pôjde o generálku na 2. predkolo Európskej konferenčnej ligy. Súperov pre tieto dva zápasy oznámime už čoskoro.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?