Domáci úspech

Publikované: 15. október 2018 - 11:15
Cez víkend na I. ligovom zápase dostali dunajskostredské hádzanárky za súperky hráčky z Nesvád-Imeľa.

Dunajskostredčanky, ktoré vedú tabuľku, už od prvej minúty ukázali, kto má navrch, neustále zvyšovali svoj gólový náskok, pričom súperky len ťažko nachádzali naše slabiny.  Nebol prekvapením, že ich  tréner čoskoro požiadal o čas a zdalo sa, že v prvom polčase za stavu 13-5 sa súperkám zišla prestávka, keďže potom strelili štyri góly za sebou. Zlepšila sa aj ich obrana, ťažko bolo zdolať stenu, ale po štyroch minútach žlto-modré trafili bránu, potom už pokračovali znova sebavedomo, prvý polčas skončil 18-11.

Ani druhý polčas nebol iný, šesťgólové Juhos Kata a Bugár Cintia ešte dali po dva góly, čím sa stali najlepšími strelkyňami, gólový rozdiel  nikdy nebol menší ako 7. Józan Réka a Matus Virág dali po 5 gólov, nakoniec zvíťazili Dunajskostredčanky o 10 gólov, tak naďalej vedú tabuľku.