Back to top

Dominik Kružliak: Bojovný zápas, dôležité víťazstvo

Publikované: 19. február 2023 - 19:36
„Chceli sme vyhrať v Michalovciach, čo sa nám aj podarilo a sme za to radi.“ Dominik Kružliak včera prispel k 9. čistému kontu mužstva v ligovom ročníku.
Dominik Kružliak: Bojovný zápas, dôležité víťazstvo

„Odohrali sme veľmi náročný zápas, vedeli sme, že Michalovce sú doma ťažký súper. Vstup sme mali dobrý, v prvom polčase sme si vypracovali dosť šancí a strelili sme aj jeden gól, hoci sme mohli viesť aj vyšším rozdielom a v tom prípade by sa nám hralo ľahšie v druhom dejstve. Zápas mal bojovný charakter, s viacerými súbojmi a nakopávanými loptami. Získali sme cenné a dôležité víťazstvo, za čo sme veľmi radi,“ povedal po záverečnom hvizde včerajšieho stretnutia 20. kola Fortuna ligy Michalovce-DAC (0:2) Dominik Kružliak, ktorý v strede obrany prispel k udržaniu 9. čistého konta v sezóne.

26-ročný stopér si pripísal 228. štart v našej najvyššej súťaži, 94. v našom drese. V aktuálnej sezóne to bol jeho 14. ligový duel, mužstvo po ňom stráca na prvý Slovan už len bod. „Pozeráme sa hlavne na seba, ani sme nesledovali vývoj na Slovane, sústreďovali sme sa na svoj výkon. Chceli sme vyhrať v Michalovciach, čo sa nám aj podarilo a sme za to radi. Ideme od zápasu k zápasu, chceme sa držať hore.“

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies