Dominik Kružliak: Rozhodol druhý gól

Publikované: 11. apríl 2022 - 16:32
Včerajšie ligové stretnutie Slovan-DAC (3:1) zhodnotil kapitán Dominik Kružliak.

„Myslím si, že v prvom polčase sme podali slušný výkon, boli sme vyrovnaným súperom Slovana. Možno sme hrali aj lepšie ako domáci a vypracovali sme si aj nejaké príležitosti. Škoda, že sme inkasovali v podstate zo stredu ihriska po dobre trafenej strele. Počas celého zápasu sme mali situácie, ktoré sme mali zvládnuť lepšie, či už ide o finálnu prihrávku alebo riešenie v pokutovom území súpera. Druhý gól krátko po návrate z kabín prakticky rozhodol, Slovan si už svoje vedenie ustrážil. Niečo sme si povedali v šatni počas prestávky a po strate lopty sme hneď dostali gól. Potom to už bolo ťažké, ale aj tak sme mali ešte niekoľko príležitostí na skórovanie. Hralo sa v dobrej atmosfére, teší nás, že sa ľudia vracajú na štadióny. Som však sklamaný, že sme nezískali aspoň bod,“ vyhlásil po včerajšom derby Slovan-DAC (3:1) kapitán nášho mužstva Dominik Kružliak, ktorý sa vzápätí vyjadril aj k cieľom pre zvyšok sezóny. „Chceme si vybojovať účasť v európskych pohároch. Už sa asi ťažko dostaneme na tretie miesto, ten bodový odstup je veľmi veľký. Dúfame však, že sa bude hrať baráž a že ju zvládneme. Aj preto bude dôležité udržať si štvrtú priečku, aby sme v nej nastúpili dvakrát doma.“