Back to top

Druhá liga v MOL Aréne

Publikované: 7. august 2019 - 13:23
V nedeľu 11. augusta o 10.30 h sa v MOL Aréne uskutoční druholigové stretnutie Šamorín-Petržalka. Vstupenky budú v predaji priamo na mieste, permanentkári DAC-u majú vstup voľný.
Druhá liga v MOL Aréne

Kvôli výmene trávnika na štadióne v Pomlé sa zápas 4. kola II. futbalovej ligy medzi ŠTK Šamorín a FC Petržalka v nedeľu doobeda uskutoční v MOL Aréne.

Pre Šamorín, ktorý je od leta farmou DAC-u, to bude prvý „domáci“ duel v novom súťažnom ročníku 2019/20. V úvodných troch vystúpeniach na ihriskách súperov zaknihoval tri prehry, preto bude nadchádzajúci zápas pre zverencov trénera Branislava Sokoliho veľmi dôležitý a spoliehajú sa aj na podporu fanúšikov DAC. V drese modro-bielych môže naraz nastúpiť až pätica hráčov nášho A mužstva, v kádri mužstva sú aj ďalší odchovanci DAC-u.

V drese Petržalky sa takisto predstaví niekoľko starých známych, navyše asistentom trénera je dunajskostredský odchovanec Ján Ďurica. Oplatí sa teda v nedeľu doobeda zavítať na dunajskostredský štadión!

Predaj vstupeniek bude prebiehať výlučne v pokladni č. 1 v deň zápasu od 09.00 h do začiatku druhého polčasu.

Jednotná cena vstupeniek je 4 eur, pre deti do 150 centimetrov výšky je vstup voľný.

Voľný vstup platí aj pre držiteľov permanentných vstupeniek na domáce stretnutia DAC-u v sezóne 2019/20; podmienkou je jej predloženie pri turniketoch.

Vstup bude možný cez turnikety v rohu BC, otvorené budú len sektory C2 (permanentky DAC - platí voľný výber miesta) a C3 (štandardné vstupenky, permanentky ŠTK Šamorín, VIP). Brány štadióna otvárame o 09.30 h.

Pozor! V bufetoch bude možná len platba v hotovosti, Cashless karty na tomto zápase fungovať nebudú.

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies