Nachádzate sa tu

Dunajskostredský Rotary club tiež poriada vianočnú zbierku

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, november 25 - 13:09 | Pre verejnosť
V dňoch 22. novembra – 17. decembra bude v Jednote Sever I a na sídlisku Východ, v Bille, v Robi ABC a v potravinách Baranyai prebiehať zbierka v prospech veľkých a sociálne slabých rodín, ktorú poriada dunajskostredský Rotary club.
Dunajskostredský Rotary club tiež poriada vianočnú zbierku

Nasledujúc úspešné a osožné zbierky v predchádzajúcich rokoch ani v tomto roku 22-členný miestny klub nevynechá zo svojho programu tento sociálne zameraný, až po vianoce trvajúci čin. Cieľom je pomoc odkázaným tak v meste ako aj v okolitých obciach a tak prispieť ku krajším vianočným sviatkom v ich rodinách.

Prosia preto všetkých citlivých, pomôcť ochotných občanov, aby svojimi darmi prispeli do zbierky v spomenutých predajniach potravín.

Trvanlivé potraviny môžu dávať do nákupných vozíkov označených tabuľami Rotary clubu – teda cestoviny, sladkosti, keksy, napolitánky, čokoládu, rôzne konzervy, resp. akýkoľvek, v domácnosti potrebný tovar, ktorý pomôže skrášliť sviatky.

Po ukončení zbierky pripravia 10-12 kg balíky, ktoré osobne doručia rodinám odkázaných.

Podľa skúseností z minulých rokov sa pomoc dostane 40-45 rodinám. Členovia Rotary clubu vopred ďakujú obyvateľom mesta, že svojím prispením pomôžu vyčariť krajšie sviatky aj u iných!