FC Spartak Trnava B - DAC B/Vrakúň 1:1 (0:1)

Publikované: 14. jún 2018 - 14:52
Sezónu nášho béčka uzavrela remíza v duely dvoch junioriek. Znamená to, že sme sa udržali pred súperom a v tabuľke skončili na šiestom mieste so ziskom 52 bodov.

FC Spartak Trnava B - DAC B/Vrakúň 1:1 (0:1)

13. júna 2018, streda, 17.00 hod

Góly: 79. Martinka - 11. Tešlár

Rozhodoval: Šima - 130 divákov

DAC B/Vrakúň: Somogyi - Magyar, Tešlár, Janček, M. Nagy - Fronc, Trajkovski - Zsidek (80. D. Slíž), Viola, Iván - Szelle (90. Chabreček). Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Vedeli sme o čo sa v poslednom zápase sezóny hrá, potrebovali sme bodovať, aby sme si minimálne udržali tabuľkové postavenie. Prvý polčas bol z našej strany slušný, mali sme dobré úseky, držali sme súpera na dištanc a po štandardnej situácii sme išli do vedenia. Po prestávke sme poľavili v aktivite, nedokázali sme podržať loptu, čím sme sa dostali pod tlak a druhý polčas sa hral len na našej polovici. Dve-tri nebezpečné situácie sme ešte ustáli, ale po štandardnej situácii domácich sme inkasovali na 1:1. Chlapci odovzdali na ihrisku všetko čo bolo v ich silách, aj keď sme opäť boli blízko k trom bodov, ale s remízou som spokojný a vzhľadom na priebeh je spravodlivá.“

Týmto stretnutím sa pre DAC B sezóna skončila, nový ročník III. ligy odštartuje v polovici augusta.

Zdroj: fcdac.sk