Back to top

Futbalový tábor DAC-u mal úspech aj v tomto roku

Publikované: 9. august 2022 - 13:43
Od 25. júla do 5. augusta sa konal na ihrisku dunajskostredskej Strednej športovej školy letný futbalový tábor pre deti vo veku od 8 do 12 rokov. Mladí adepti najkrajšej hry na svete získali okrem mnohých zážitkov aj nových kamarátov s podobnými záujmami.
Futbalový tábor DAC-u mal úspech aj v tomto roku

Minulý týždeň v piatok sa skončil tradičný futbalový tábor nášho klubu. Desať prázdninových dní máme úspešne za sebou. Tréneri DAC-u ani počas týchto prázdnin neoddychovali a zorganizovali pre vyše osemdesiat detí letný futbalový tábor.

Deti počas neho absolvovali pestrý program, kde nemohla chýbať návšteva štadióna DAC-u, teda MOL Arény, či tréningového strediska DAC Akadémie. Viacerí hráči A-mužstva ako Zsolt Kalmár, Daniel Veszelinov, Regő Szánthó, Ákos Szendrei a Martin Rymarenko boli obrovským prekvapením, keď prišli na návštevu do tábora. Okrem autogramiády si zastrieľali aj na bránku či súťažili v žonglovaní.

Touto cestou sa chceme ešte raz poďakovať všetkým deťom, ktoré sa rozhodli stráviť časť prázdnin s nami a zažiť tak skvelé dobrodružstvo. Rodičom ďakujeme za prejavenú dôveru a dúfame, že sa rozhodnete pre náš tábor aj v budúcom roku.

Fotografie z tohtoročného tábora sú dostupné na oficiálnom Facebook profile DAC Akadémie: 1. týždeň a 2. týždeň.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies