Back to top

Hlasujte, ktorý projekt by podľa Vás malo podporiť občianske združenie Kukkónia

Publikované: 10. október 2019 - 16:31
Cieľom projektu občianskeho združenia Kukkónia „Spoločne pre Kukkóniu” je to, aby podporil ochranu historického a prírodného bohatstva Žitného ostrova.
Hlasujte, ktorý projekt by podľa Vás malo podporiť občianske združenie Kukkónia

V roku 2019 môžete hlasovať za nasledujúce 3 projekty:

  1. ODPORA OBNOVY VIDIECKEHO DOMU V KOLÁROVE - JEDINEČNÉHO SYMBOLU ĽUDOVEJ ARCHITEKTÚRY NA ŽITNOM OSTROVE
  2. ZREŠTAUROVANIE JEDNÉHO Z NAJSTARŠÍCH OLTÁROV NA ŽITNOM OSTROVE, PODPORA PRE RÍMSKOKATOLÍCKY KOSTOL V OBCI VRAKÚŇ
  3. VYTVORENIE LESNEJ ODDYCHOVEJ OÁZY KUKKÓNIA

„Kto nepozná svoju minulosť, nedosiahne na prítomnosť, ktorá je nositeľkou budúcnosti.” To je dôvod, prečo by sme mali byť hrdí na svoju domovinu, vážiť si a chrániť jeho historické a kultúrne dedičstvo. Podporme spolu skvosty regiónu, uchovajme ich pre budúce generácie! Prispieť môžete hlasovaním, aj dobrovoľným finančným príspevkom – povedala Molnár Anna, vedúca oddelenia marketingu Kukkónia.

Prispieť môžete hlasovaním, aj dobrovoľným finančným príspevkom. Hlasujte, ktorý projekt by podľa Vás malo podporiť občianske združenie Kukkónia. Hlasovanie uzatvárame 7. novembra. Pre jednotlivé projekty vyhlasujeme aj zbierku, tak aj Vy môžete pomôcť dobrej veci finančným darom. Dobrovoľné peňažné príspevky môžete poukázať na číslo účtu: SK92 1100 0000 0029 2891 5928 do 30. novembra. Pri posielaní peňazí, prosím, uveďte, ktorý projekt ste sa rozhodli podporiť: Kostol / Skanzen / Les - a do poznámky napíšte „DAR”. Podporme spolu skvosty regiónu, uchovajme ich pre budúce generácie – zdôraznila Tímea Dóka, predsedníčka združenia.

Toto ste už čítali?

Tagy: Kukkonia
Cookies