Back to top

Hodnotenie trénerov: DAC-Győr (1:1)

Publikované: 31. január 2016 - 13:53
Takmer štyristo divákov videlo včerajšie prípravné stretnutie, v ktorom DAC privítal maďarského treťoligistu zo susedného Győru. Po záverečnom hvizde rozhodcu Šuniara sme oboch trénerov požiadali o stručné hodnotenie.


Tomislav Marić, DAC A: „Stretli sme sa s veľmi zaujímavým a mladým mužstvom, ktoré v maďarskej tretej lige bojuje o postup. V tejto fáze prípravy to bol dobrý test pre našich hráčov. V úvode sme mali dve obrovské príležitosti, z ktorých sme však neskórovali. Naopak, po strele z diaľky sme prehrávali. Ťažšie sme hľadali rytmus hry, ale postupne sme súpera čoraz viac pritlačili a zaslúžene sme vyrovnali. Snažili sme sa aj o vedúci gól, lenže sme nemali dostatok šťastia. Dôležitejšie ako výsledok je však skutočnosť, že sa nikto nezranil. Chýbala nám pätica Ľupták, Michalík, Simon Pambou, Straka a Štepanovský, verím však, že sa čoskoro dajú do poriadku a opäť môžu začať plnohodnotne pracovať.“

Tamás Preszeller, Győr: „V bojovnom stretnutí sme dosiahli priaznivý výsledok. DAC potvrdil, že má vyspelý a veľmi dobrý tím. Jeho silnou stránkou sú štandardné situácie, tentoraz z nich však našťastie nedokázal profitovať. Veľmi ma teší, že sme mali možnosť odohrať takéto vynikajúce stretnutie.”

zdroj: fcdac.sk


Toto ste už čítali?

Cookies