Pre verejnosť Publikované: 30. október 2020 - 10:42 Odoberanie stravy zo Zariadenia pre seniorov je od 29.10.2020 (štvrtok) pozastavené z dôvodu, že zariadenie sa nachádza v oranžovej fáze podľa ukazovateľov Pandemického plánu príslušného ministerstva. Toto ste už čítali? „SOS gombík” v Dunajskej Strede: bezpečie na dosah ruky Vďaka spolupráci mesta Dunajská Streda majú obyvatelia... Hlasitá skúška sirén Dňa 12.06.2026 (piatok) o 12:00 hod. bude akustické... Tagy: idősek otthona
„SOS gombík” v Dunajskej Strede: bezpečie na dosah ruky Vďaka spolupráci mesta Dunajská Streda majú obyvatelia...