Back to top

Informácie pre fanúšikov pred stretnutím Banská Bystrica - DAC 1904

Publikované: 30. október 2022 - 10:28
Nižšie nájdete všetky dôležité informácie pre fanúšikov cestujúcich na nedeľňajšie ligové stretnutie v Banskej Bystrici.
Informácie pre fanúšikov pred stretnutím Banská Bystrica - DAC 1904

Fortuna liga pokračuje cez víkend stretnutiami 16. kola, v rámci ktorého sa náš tím predstaví na štadióne nováčika z Banskej Bystrice. Zápas Dukla-DAC sa uskutoční v nedeľu 30. októbra 2022 o 18.00 h.

Brány štadióna otvárajú hodinu pred výkopom, t.j. o 17.00 h. Dovoľujeme si divákov požiadať a zároveň odporučiť, aby na štadión prišli v dostatočnom časovom predstihu, nakoľko bezpečnostné prehliadky môžu spôsobiť ich prípadný neskorý príchod na tribúny.

Každý fanúšik sa bude musieť podrobiť kontrole vstupeniek. Po prechode turniketom bude nasledovať bezpečnostná prehliadka na odhalenie zakázaných predmetov, ktoré sú znázornené pred každým vstupom na štadión. Na štadión nebude umožnený vstup osobám pod vplyvom alkoholu, drog, iných omamných látok, ale i osobám, u ktorých budú tieto látky odhalené v držbe pri bezpečnostnej prehliadke.

Vstup pre fanúšikov DAC 1904

Vstupenky pre fanúšikov DAC sú k dispozícii od utorka 25. októbra a hradí ich mužstvo.

Fanúšikovia, cestujúci na zápas autobusmi zabezpečenými klubom, si môžu svoju vstupenku prevziať pred nástupom do autobusu. Pri prevzatí vstupenky fanúšik zaplatí symbolické 2 eur. Tie odovzdáme fanklubom na choreografiu pri príležitosti najbližšieho domáceho zápasu s Trnavou. Odchod autobusov je v nedeľu o 14.00 h z VIP parkoviska MOL Arény, zraz je o 13.30 h.

Fanúšikovia cestujúci do Banskej Bystrice individuálnou dopravou si môžu vstupenky prevziať zdarma v deň zápasu priamo na štadióne Dukly pri vstupe do sektora hostí.

Vstup do vyhradeného sektora hostí (C1 a C2) bude možný cez vstupnú bránu C - viď mapka dole. Parkovanie pre fanúšikov DAC bude na vyhradenom parkovisku. Parkovanie na iných miestach je možné len na vlastné riziko.

Plán štadióna (sektory pre fanúšikov DAC nájdete pod číslami C1 a C2):

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies