Back to top

Je tu posledná šanca kúpiť si jarnú permanentku!

Publikované: 24. január 2023 - 18:09
Nechceš chýbať na derby DAC-Slovan, ani na zvyšných dueloch jari? Zakúp si včas permanentku na jarnú sezónu a užívaj si jej výhody, ako aj zápasy z tribúny!
Je tu posledná šanca kúpiť si jarnú permanentku!

Je tu posledná šanca zakúpiť si permanentku na jarnú sezónu! Tešíme sa na napínavé súboje v najvyššej súťaži, kde nás čakajú minimálne dva zápasy DAC-Slovan a jeden DAC-Trnava a aj ďalšie, ktoré budú určite skvelé. Teraz sa naozaj oplatí prísť na každý zápas. Ak chceš mať isté miesto v MOL Aréne, kúp si permanentku a využi zľavy, ktoré sú s ňou spojené. Užívaj si zápasy z tribúny!

Ak si si ju ešte nestihol zaobstarať, neváhaj, pretože polsezónnu permanentku si môžeš zakúpiť osobne v predajni DAC store už len do štvrtka 26. januára!

Ak uprednostňuješ online nákup, stačí pár kliknutí:

Zakúpte si permanentnú vstupenku online

DAC 1904 POLSEZÓNNA PERMANENTKA-FÉLSZEZONBÉRLET 2022/23

DAC 1904 POLSEZÓNNA PERMANENTKA-FÉLSZEZONBÉRLET 2022/23

2022/23, Športová ulica, 929 01 Dunajská Streda

Kúpiť permanentku

 

 

 

 

 

 

Ceny permanentiek na polsezónu sa nemenia.

 

Predaj

V DAC store: od 9. do 26. januára 2023

Online: od 2. do 26. januára 2023, do 21.00 h

Otváracia doba DAC store:

● Pondelok-piatok: 10.00-18.00 hod.

● Sobota: 10.00-12.00 hod.

Pri kúpe sezónnej permanentky je potrebné:

● Vyplnenie

registračného formulára

● Pri žiadosti o zľavnenú permanentku predloženie dokladu potvrdzujúceho nárok na zľavu. Akceptujeme nasledovné doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, prípadne doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP).

Pri online nákupe je potrebné osobné prevzatie. Osobne si môžete permanentku prevziať v pokladniach MOL Arény alebo v DAC store po predložení kupónu, potvrdzujúceho objednávku polsezónnej permanentky. Tá bude žiadateľovi zaslaná e-mailom.

Netrápte sa s nákupom jednorazových vstupeniek, kúpte si permanentku pre jarnú časť ešte pred Vianocami, vyberte si vlastné miesto a využite ďalšie zľavy, ktoré sú s ňou spojené! Užime si spolu futbalové emócie s DAC-om a zaplňme MOL Arénu pri každom zápase!

DAC ponúka možnosť aj zakúpenia polsezónych permanentiek VIP SILVER.

VIP SILVER zóna MOL Arény dáva dokonalú možnosť na to, aby ste v prvotriednom prostredí, rozhliadnúc sa zo stredu štadióna, mohli na vlastnej koži okúsiť jedinečnú atmosféru MOL Arény. Lahodné gastronomické špeciality a prémiové nápoje, a ich starostlivo vytvorené kombinácie, čakajú na Vás počas celej sezóny.

Cena jarnej VIP SILVER permanentky je 210 EUR. Oplatí sa, veď takto je jeden zápas zadarmo.

Aké plus výhody prináša polsezónna VIP Silver permanentka?

• gastronomický zážitok, ponuka jedál formou švédskych stolov

• pred zápasom a cez prestávku vínny strek

• sedadlo na tribúne

• výborné networkingové možnosti

 

 

 

Ako si môžem kúpiť polsezónnu permanentku?

V pokladniach MOL Arény a v DAC store počas otváracích hodín, alebo online.

Môžem platiť kreditnou kartou v pokladniach MOL Arény a v DAC store?

Áno.

Ako získam permanentku v prípade nákupu online?

Ak nakupujete online, musíte si vybrať doručenie poštou alebo osobné prevzatie. To je možné v pokladniach MOL Arény a v DAC store po predložení kupónu, ktorý potvrdzuje objednávku polsezónnej permanentky. Táto informácia bude žiadateľovi zaslaná e-mailom.

Ak sa nemôžem zúčastniť zápasu, môžem si svoju permanentku previesť?

Podľa novely zákona o športových podujatiach bude účasť na zápasoch, ktoré sú vyhlásené za rizikové, v budúcnosti podliehať registrácii. To znamená, že na rizikové zápasy budú môcť ísť len tí, ktorí majú na permanentke uvedené svoje meno.

Je potrebné opätovné zadanie mojich údajov pred rizikovými zápasmi?

Nie, pretože pri kúpe sezónnej permanentky žiadateľ poskytne svoje údaje, čo je postačujúce.

Kde nájdem registračný formulár?

Registračné formuláre sú k dispozícii aj v pokladniach, ale aby ste urýchlili proces osobného nákupu, stiahnite si ich tu, vytlačte a vyplnený, podpísaný formulár odovzdajte pri nákupe.

Čo mám robiť, ak si chcem kúpiť zvýhodnenú permanentku pre deti do 15 rokov, osoby staršie ako 65 rokov alebo osoby so zdravotným postihnutím?

Pri žiadosti o zľavnenú permanentku musíte predložiť doklad potvrdzujúci váš nárok na zľavu. Akceptujeme tieto doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP).

Kedy si môžem dobiť sezónnu permanentku?

Odporúčame, aby ste si pred prvým domácim zápasom budúcej sezóny vykonali dobíjanie cashless na pokladni, v DAC store alebo online. Pre online dobíjanie cashless

sa zaregistrujte na FANPORAL kliknutím na id.dac1904.sk.

Som novým držiteľom permanentky, zakúpil som si ju online, ale nemôžem sa zastaviť v predajni DAC, aby som si ju vyzdvihol osobne.

Keďže permanentka slúži aj ako platobný prostriedok a oprávňuje vás na vstup do MOL Arény, je nevyhnutné, aby ste ju mali pri sebe na zápase, preto si v takýchto prípadoch vyberte doručenie poštou.

Je permanentka k dispozícii aj pre sektor D?

Klub si vyhradzuje právo neotvoriť brány sektoru D pre všetky zápasy. Zakúpenie polsezónnej permanentky do sektora D nie je možné.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Tagy: DAC Store
Cookies