Karate klub IPPON súťažil na Orava Cup 2023

Publikované: 29. január 2023 - 14:41
Karate klub IPPON v sobotu v Dolnom Kubíne, na medzinárodnej súťaži Orava Cup 2023 reprezentovali traja súťažiaci.

O súťaž konanú pod záštitou Slovenského zväzu karate bol obrovský záujem, registrovalo sa 357 pretekárov zo 43 klubov.

Najstarší z karatistov z Dunajskej Stredy, Dávid Csiba, získal 1. miesto v kata seniorov, Marian Jakóczi skončil v súťaži kata starších žiakov (10-11-roční) na prestížnom 7. mieste - pri veľmi silnej konkurencii. Žiaľ, zo zdravotných dôvodov Zsombor Fehér nemohol veľa trénovať, a tak sa v kumite mladších žiakov (8-9-roční, do 32 kg) klubu nepodarilo umiestniť v prvej desiatke - dozvedeli sme sa od trénera Tibora Csibu.

Dávidovi blahoželáme k najvyššiemu stupienku víťazov a mladším želáme vytrvalosť a pevné zdravie do budúcnosti, aby svoje schopnosti mohli ukázať v mnohých ďalších súťažiach!