Karatisti Karate Klubu IPPON tentoraz excelovali v Šuranoch

Publikované: 21. november 2022 - 16:03
Druhého kola Západoslovenského pohára v karate sa úspešne zúčastnilo až šesť pretekárov z Karate klubu IPPON z Dunajskej Stredy.

Súťaže Majstrovstvá ZsZK kategórií U14 až U21 (2. kolo) a Pohárovej súťaže ostatných vekových kategórií organizovanej v Šuranoch sa v sobotu zúčastnilo šesť pretekárov klubu, okrem skúseného vedúceho klubu Tibora Csibu a úspešného mladého karatistu Dávida Csibu súťažili aj mladé talenty tímu.

Vedúci klubu získal zlato medzi +55-ročnými, Dávid obsadil prvé miesto v kata dospelých.

Kinga Czajlik si naďalej drží skvelú formu, v kumite 10-11-ročných do 30 kg nemala rovnocenného súpera a v kata rovnakej vekovej kategórie obsadila 2. miesto.

Zsombor Fehér medzi 8-9 ročnými nenašiel premožiteľa v kategórii do 34 kg a v skupine do 30 kg získal striebro.

Zsóka Czajlik získala druhé miesto medzi 6-7-ročnými, Marian Jakóczi zas 5. miesto medzi 10-11-ročnými a rovnako medzi 12-13-ročnými.

Klubu aj jeho pretekárom prajeme veľa ďalších úspechov!