Karatisti klubu IPPON – čerstvé medailové úspechy

Publikované: 17. september 2023 - 13:59
Aktuálna súťažná sezóna sa pre pretekárov Karate Klubu IPPON Dunajská Streda začala v Bratislave súťažou Račiansky strapec. Zo svojej prvej jesennej súťaže sa vrátili s medailami a chvályhodnými umiestneniami.

Prvá súťaž jesennej sezóny, Račiansky Strapec, sa pretekárom Karate Klubu IPPON vydarila; v neposlednom rade sa zdá, že to bola výborná príprava pred októbrovou Polish Open Grand Prix, vzhľadom na to, že do Poľska sa čoskoro vydá rovnaký šesťčlenný tím.

Dávid Csiba začal sezónu s tromi zlatými medailami, premožiteľa nenašiel v žiadnej z kategórií kata dospelých, kobudo Bo, ani prize-money kata.

Zlatom sa môže pochváliť aj Marian Jakóczi v kategórii kata kadeti, pričom medzi 10-11-ročnými získal bronz.

Striebro si v kata začiatočníkov medzi 10-11-ročnými vybojoval Markó Kocsis; v kata kadetov začiatočníkov obsadil 5. miesto.

Kinga Czajlik sa na stupienok víťazov postavila dvakrát, keďže rovnako v súťaži kata kadetov aj kata 10-11-ročných získala bronz.

Karate Klub IPPON získal aj ďalšie dve piate miesta: tento chvályhodný výsledok dosiahli Laura Laposa a Kata Tóth v kata 14-15-ročných.

Súťažiacim blahoželáme a prajeme veľa úspechov na jesennej súťaži v Poľsku.