Nachádzate sa tu

Keď úsmev lieči

Toto ste už čítali?

Publikované: 2017, december 21 - 06:46 | Vzdelávanie
Presvedčili nás o tom sestrička Veselá a doktor Špenát. Prišli do našej školy, aby nám predviedli, ako vyzerá práca Klaundoktora.
Keď úsmev lieči

Spoločne pomocou detí a ich rodičov sa nám podarilo pozbierať 425,- € na vianočných trhoch. Peniaze boli určené pre občianske združenie Červený nos – Clowndoctors.

Sestrička Šťastná svojím spontánnym optimizmom a úchvatným humorom zabávala všetkých, malých aj veľkých. Samozrejme doktor Špenát, meškal ako správny muž  ale keď veľkolepo, ako hviezda vstúpil do telocvične, ešte viac rozburácal detské publikum. So sestričkou Šťastnou predviedli veľmi vtipné scénky, do ktorých zapojili aj pani učiteľky. Deti burácali od šťastia a aj my dospelí sme sa výborne zabávali.

Musím vám povedať, že sa nám úsmev dlho z tváre nestrácal.

Všetci sme sa cítili veľmi dobre, jednak preto, lebo aspoň troškou sme mohli prispieť k liečbe chorých detí, ktoré sú v nemocnici. Klaundoktori im pomáhajú a liečia ich smiechom. V utorok 19. decembra nám to dokázali a dostali od detí krásne úsmevy. A verím, že z týchto krásnych úsmevov budú dlho čerpať. My budeme určite a už teraz sa tešíme na ďalší dobročinný vianočný trh a stretnutie s Klaundoktormi.

Chcela by som touto cestou ešte raz všetkým poďakovať, ktorí nám pomohli a zaželať všetkým pokojné a krásne Vianočné sviatky plné úsmevu.

Veronika Markovičová
Predsedníčka ZRŠ

Pozrite si aj fotogalériu z milej akcie.